فرمانداری تیران و کرون
خانه
1397/11/21 پیام دکتر حججی فرماندار تیران و کرون و تبریک  چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
پیام دکتر حججی فرماندار تیران و کرون و تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بسم الله الرحمن الرحیم گرامی باد دهه فجر و سالروز ولادت آزادی و خودباوری و تمسک به شجره طیبه ولایت در سایه سار اسلام ناب محمدی (ص) و فرخنده و شیرین باد بر کام ملت مبارز و سربلند ایران اسلامی و دستاوردهای اعجاب انگیز فرزندان روح الله کبیر در حوزه های ایثار و شهادت، دانش و فناوری...
بسم الله الرحمن الرحیم
گرامی باد دهه فجر و سالروز ولادت آزادی و خودباوری و تمسک به شجره طیبه ولایت در سایه سار اسلام ناب محمدی (ص) و فرخنده و شیرین باد بر کام ملت مبارز و سربلند ایران اسلامی و دستاوردهای اعجاب انگیز فرزندان روح الله کبیر در حوزه های ایثار و شهادت، دانش و فناوری.
بی تردید نظام جمهوری اسلامی ایران دستاورد خون هزاران شهید و صبر و پایداری اسطوره ای مردم رنج کشیده ای است که آرمان های بلند اندیشه ی اسلام ناب محمدی (ص) را به حوائج پست مادی و جهاد و استقامت در مسیر حق را بر عافیت طلبی قرین ذلت ترجیح دادند.
انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب عظیم فرهنگی است که اصلی ترین پیام آن، بازگشت به شالوده اصیل انسانیت و حرکت بر مدار اخلاق الهی است، همانیکه پیامبر اعظم اسلام آن را بزرگ ترین هدف رسالت خود عنوان فرموده اند.
اینک که 40 سال از عمر پربرکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می گذرد و پژواک صدای ملت ایران در اسلام خواهی و استقلال طلبی در ورای مرزها به نیکی شنیده می شود، بدخواهان  و در راس آن آمریکای جنایتکار با ایجاد جنگ اقتصادی و رسانه ای درصدد القای نا امیدی و اختلاف در میان مردم عزیز ایران بوده و اعلام نموده اند :چهل سالگی انقلاب شکل نخواهد گرفت!
لذا انتظار میرود مردم عزیز و بزرگوار و همیشه در صحنه ی شهرستان تیران و کرون هم صدا و هم نوا با سایرمناطق کشور و بیش از پیش در راهپیمایی باشکوه یوم الله 22 بهمن شرکت نموده و بار دیگر همه ی نقشه هاو شیطنت های دشمنان اسلام و انقلاب را نقش برآب کنند.
بی شک حضور حماسی و پرشور مردم عزیز ، عزم مسولین خدمتگزار را برای خدمت بیشتر جزم خواهد کرد.
موفق و سربلند باشید
مجید حججی فرماندار شهرستان تیران وکرون
32
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal