فرمانداری تیران و کرون
خانه
1397/11/18 آیین کلنگ زنی آغاز عملیات اجرایی واریانت ورودی شرقی شهر تیران با حضور معاون عمرانی استاندار برگزار شد.
آیین کلنگ زنی آغاز عملیات اجرایی واریانت ورودی شرقی شهر تیران با حضور معاون عمرانی استاندار برگزار شد. حجت اله غلامی معاون عمرانی استانداری اصفهان با حضور در تیران و کرون کلنگ عملیات اجرایی واریانت ورودی شرقی شهر تیران را به زمین زد. غلامی با بیان اینکه اجرای پروژه واریانت ورودی شرقی شهر تیران و اصلاح محور ها به دلیل محور ترانزیتی غرب استان از اهمیت بالایی برخوردار است گفت: این پروژه بصورت مشارکت50 درصدی بین شهرداری شهر تیران و اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با اعتباری افزون بر 12 میلیارد تومان کلنگ زنی شد.
حجت اله غلامی معاون عمرانی استانداری اصفهان با حضور در تیران و کرون کلنگ عملیات اجرایی واریانت ورودی شرقی شهر تیران را به زمین زد.
غلامی با بیان اینکه اجرای پروژه واریانت ورودی شرقی شهر تیران و اصلاح محور ها به دلیل محور ترانزیتی غرب استان از اهمیت بالایی برخوردار است گفت: این پروژه بصورت مشارکت50 درصدی بین شهرداری شهر تیران و اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با اعتباری افزون بر 12 میلیارد تومان کلنگ زنی شد.
وی افزود:  فاز اول این پروژه واریانت ورودی شرقی تیران به طول رفت و برگشت 4 کیلومتر است که با اعتباری افزون بر 2 میلیارد و چهارصد میلیون تومان کلنگ زنی شد و عملیات اجرایی آن از هم اکنون آغاز میشود.
در ادامه این پروژه حذف پل ورودی شهر تیران ، اجرای زیرگذر  و میدان ورودی شهر میباشد که در فاز های بعدی در صورت تامین اعتبار اجرا میگردد.
33
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal