فرمانداری تیران و کرون
خانه
1397/10/20 مسئولان ادارات حق فعالیت اقتصادی ندارند
مسئولان ادارات حق فعالیت اقتصادی ندارند

مجید حججی فرماندار تیران و کرون در نشست شورای اداری شهرستان گفت: مسئولان ادارات حق فعالیت اقتصادی در حوزه محل خدمت خود را ندارند.

نشست شورا ی اداری تیران و کرون با رویکرد هماهنگی و تعامل بین دستگاههای اجرایی شهرستان با حضور کلیه مسئولان ادارات شهرستان امروز برگزار شد.

مجید حججی در این نشست ضمن تبیین شرح وظایف مدیران و مسئولان ادارات و دستگاههای اجرایی گفت: مسئولان ادارات حق فعالیت اقتصادی در حوزه محل خدمت و ماموریت خود را ندارند.

وی با تاکید بر تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به استعلامت و مراجعات مردمی در اسرع وقت گفت: مدیرانی که در حوزه محل خدمت خود فعالیت اقتصادی می کنند دیگر وقت خدمت رسانی به مردم را ندارند.

فرماندار تیران و کرون با اشاره به اینکه ادارات شهرستان نماینده ادارات کل استان در شهرستانها هستند به مسئولان ادارات تاکید کرد برای رفع مشکلات مردم و تسریع و تعامل بیشتر برای خدمت رسانی در سطح شهرستان از مدیران کل خود در استان اختیار تام بگیرند تا برای پاسخگویی به مراجعات نیازمند رجوع به استان نباشند.

حججی همچنین بر هماهنگی و تعامل بیشتر بین ادارات و ارگانهای شهرستان تاکید کرد و افزود: بر اساس قوانین ،مقررات و بخشنامه های موجود هرگونه اختلاف و دعاوی بین ارگانهای دولتی باید در فرمانداری شهرستان و بعد از آن در استانداری مطرح و رفع و رجوع شود و نیازی نیست مدیران ادارات مسائل را به دستگاه قضایی ارجاع دهند.

حجت الاسلام صالحیان مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان هم در این نشست خدمت به مردم را بزرگترین راه پیشرفت عنوان کرد و افزود:بسیاری از مشکلات امروزی جامعه به دست توانمند مدیران داخلی حل میشود و مدیران باید تلاش کنند با تعامل و همدلی با مردم در راستای موفقیت های روز افزون نظام گام بردارند.

در پایان این نشست از مدیران برتر شهرستان تیران و کرون تجلیل شد.
56
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal