فرمانداری تیران و کرون
خانه
1397/08/10 نشست مدیریت بحران با حضور شیشه فروش مدیر کل مدیریت بحران استانداری در تیران و کرون برگزار شد
نشست مدیریت بحران با حضور شیشه فروش مدیر کل مدیریت بحران استانداری در تیران و کرون برگزار شد مجید حججی فرماندار تیران و کرون در نشست مدیریت بحران با بیان اینکه بزرگترین بحران فعلی در شهرستان تیران و کرون خشکسالی و کمبود آب شرب و کشاورزی است گفت: آلایندگی زیست محیطی و آلودگی صوتی معادن اطراف شهر تیران باعث نگرانی و نارضایتی مردم تیران شده است و نیاز است در خصوص استفاده از این معادن تجدید نظر گردد.
مجید حججی فرماندار تیران و کرون در نشست مدیریت بحران با بیان اینکه بزرگترین بحران فعلی در شهرستان تیران و کرون خشکسالی و کمبود آب شرب و کشاورزی است گفت: آلایندگی زیست محیطی و آلودگی صوتی معادن اطراف شهر تیران باعث نگرانی و نارضایتی مردم تیران شده است و نیاز است در خصوص استفاده از این معادن تجدید نظر گردد.

 
منصور شیشه فروش مدیر کل مدیریت بحران استانداری با بیان اینکه هنر مدیریت بحران تلاش و فعالیت بصورت گروهی و هماهنگ است گفت: در زمینه تامین آب شرب و کشاورزی تلاشهای زیادی در سطح شهرستان تیران و کرون صورت گرفته است که مهمترین آن اجرای طرحهای نوین آبیاری در راستای بهینه سازی مصرف آب میباشد.
شیشه فروش پس از نشست مدیریت بحران از مناطق عملیاتی مدیریت بحران تیران و کرون از جمله
بازدید از رودخانه فصلی مرغاب در شهر های رضوانشهر و عسگران، سیل بند های شمال شهر تیران، قناتهای مرمت شده در روستاهای دره بید و گنهران بازدید کرد.
99
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal