فرمانداری تیران و کرون
خانه
1397/07/28 برخورد با مدیران و کارمندان بد رفتار با ارباب رجوع
برخورد با مدیران و کارمندان بد رفتار با ارباب رجوع نشست شورای اداری تیران و کرون به منظور معارفه بخشداران بخش مرکزی و کرون این شهرستان برگزار شد. مجید حججی فرماندار تیران و کرون در نشست شورای اداری شهرستان با تاکید بر لزوم تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به مشکلات مردم مظلوم شهرستان گفت: با مدیران یا کارمندانی که در تکریم ارباب رجوع کوتاهی کنند و با مردم بد رفتاری کنند برخورد جدی خواهیم کرد و دیگر در این شهرستان جایگاهی نخواهند داشت.

نشست شورای اداری تیران و کرون به منظور معارفه بخشداران بخش مرکزی و کرون این شهرستان برگزار شد.

مجید حججی فرماندار تیران و کرون در نشست شورای اداری شهرستان با تاکید بر لزوم تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به مشکلات مردم مظلوم شهرستان گفت: با مدیران یا کارمندانی که در تکریم ارباب رجوع کوتاهی کنند و با مردم بد رفتاری کنند برخورد جدی خواهیم کرد و دیگر در این شهرستان جایگاهی نخواهند داشت.

وی همچنین از مردم خواست تا مسائل و موضوعات خود را از مسیرهای قانونی با صبر و بردباری پیگیری کنند و از مسئولانی هم که برای رفع مشکلات مردم به روستاها و بین مردم میروند تشکر کرد.

ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی هم در این نشست با بیان اینکه از همه مشکلات اقتصادی و حجمه های دشمن به سلامت بیرون خواهیم رفت گفت: مردم سالاری و ولایتمدار ملت ما باعث سربلندی ما میشود اما اینبار باید ساختارها تغییر کند.

وی با اشاره به اینکه ساختارها بیمارند،و پرهزینه و فساد انگیز هستند افزود: مخاطب اول خودم و مجلس هستم و سپس ساختارهای بانکی و اداری باید اصلاح شود و مدیریت جامع شهری به سرانجام برسد تا بسیاری از مشکلات جامعه رفع شود.

در پایان این نشست محمد محمدی بعنوان بخشدار بخش مرکزی تیران و کرون و ذبیح اله ابراهیمی بعنوان بخشدار بخش کرون شهرستان معرفی شدند و از تلاش آقای رضا صفری بخشدار قبلی بخش مرکزی تجلیل شد.
68
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal