فرمانداری تیران و کرون
خانه
1397/07/10 اولین مجمع سلامت شهرستان تیران و کرون با حضور مسئولان دستگاههای دولتی و فعالان عرصه سلامت برگزار شد.
اولین مجمع سلامت شهرستان تیران و کرون با حضور مسئولان دستگاههای دولتی و فعالان عرصه سلامت برگزار شد. مجید حججی فرماندار گفت: اولویت اول شهرستان ما در راستای ارتقای سلامت جامعه رفع نقاط پرحادثه در محورهای ترانزیتی شهرستان و تامین زیر ساختهای درمانی اعم از احداث بیمارستان ،افزایش کد اورژانس 115 و تقویت و راه اندازی مراکز درمانی موجود در شهرستان است.

مجید حججی فرماندار تیران وکرون و رئیس مجمع سلامت شهرستان در این آیین با تاکید بر همکاری دستگاههای اجرایی شهرستان با مجمع سلامت در راستای ارتقای سطح سلامت جامعه گفت: در عرصه سلامت شهرستان تیران و کرون اقدامات گسترده ای در زمینه هوای پاک، غذا و محصولات کشاورزی ارگانیک صورت گرفته است اما متاسفانه سلامت و ایمنی در جاده ها هنوز تامین نشده است و تیران و کرون رتبه دوم ترافیک استان و حوادث جاده ای منجر به فوت و نقض عضو را در تابستان جاری داشته است .

وی افزود: اولویت اول شهرستان ما در راستای ارتقای سلامت جامعه رفع نقاط پرحادثه در محورهای ترانزیتی شهرستان و تامین زیر ساختهای درمانی اعم از احداث بیمارستان ،افزایش کد اورژانس 115 و تقویت و راه اندازی مراکز درمانی موجود در شهرستان است.

49
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal