فرمانداری تیران و کرون
خانه
1397/06/06 افتتاح پروژه های جهاد کشاورزی با حضور معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری در تیران و کرون
افتتاح پروژه های جهاد کشاورزی با حضور معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری در تیران و کرون

یک چهارم پروژه های جهاد کشاورزی استان اصفهان امروز با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار به مناسبت هفته دولت در تیران و کرون به بهره برداری رسید.

صبح امروز با حضور دکتر طباطبایی معاوت سیاسی امنیتی استانداری اصفهان 45 پروژه بخش کشاورزی تیران و کرون به بهره برداری رسید.

 

از یکصد و هشتاد و چهار پروژه بخش کشاورزی استان ،45 پروژه به شهرستان تیران و کرون اختصاص دارد که با اعتباری افزون بر دویست و چهل و پنج میلیارد و هشتصد و چهار میلیون ریال در هفته دولت به بهره برداری رسید و این میزان پروژه تیران و کرون را در جایگاه اول استان از نظر تعداد پروژه و میزان اشتغالزایی قرار داد. بیش از 261 نفر اشتغال و بهره مندی افزون بر 433 خانوار از دستاوردهای این پروژه ها میباشد.

دکتر طباطبایی معاون سیاسی امنیتی استانداری هم در آیین بهره برداری این پروژه ها ضمن افتتاح 2 واحد گلخانه ای و یک واحد فرآورده های لبنی با بیان اینکه شهرستان تیران و کرون در بخش کشاورزی با انسجام و تعامل بین بخشی موفق به جذب اعتبارات از طریق صندوق توسعه ملی تا میزان 300 درصد شده است : شهرستان تیران و کرون شهرستان برتر استان در زمینه اجرای پروژه های کشاورزی است و باید مسئولان توجه خاصی به پشتیبانی از این طرح ها داشته باشند تا بتوان بیشتر از گذشته بر روی تولید و صادرات محصولات گلخانه ای این شهرستان برنامه ریزی کرد.

این طرحها شامل طرحهای گلخانه های صنعتی،دامپروری،آبیاری تحت فشار،احداث باغهای میوه و کارخانجات فرآوری محصولات کشاورزی و دامی میباشد.

53
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal