فرمانداری تیران و کرون
خانه
1397/02/20 مجید حججی بعنوان فرماندار جدید تیران و کرون معرفی شد
مجید حججی بعنوان فرماندار جدید تیران و کرون معرفی شد
مراسم تودیع و معارفه فرماندار تیران و کرون ظهر پنج شنبه 97/2/20 با حضور حمیدرضا طباطبائی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان، حمید وطن خواه مدیرکل سیاسی و امنیتی استانداری اصفهان، نماینده مجلس، مسئولان و خانواده های شهدا در محل فرمانداری تیران و کرون برگزار شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان با بیان اینکه پذیرش مسئولیت به معنای سروری کردن بر مردم نیست و یک مسئول باید خدمت گذار حقیقی باشد، گفت: درب اتاق مسئولان باید همواره به روی ارباب رجوع باز باشد و با روی گشاده با مردم برخورد شود چرا که مسئولان ولی نعمت مردم بوده و باید با تمسک به سیره نبوی رفتار کنند.

وی با بیان اینکه یک مسئول باید با شجاعت در صحنه خدمت وارد شود، تصریح کرد: همکاری مسئولان با مردم و خودداری از سنگ اندازی در امور، باعث پیشرفت و آبادانی در کشور می شود و رضایت مردم را در پی خواهد داشت.

حمیدرضا طباطبائی تسهیل کردن امور اداری مردم را امری مهم دانست و اظهار کرد: قوانین برای حل مشکلات تصویب می‌شوند و نباید با استفاده از آن ها در کار مردم خلل ایجاد کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان ادامه داد: فضای سیاسی کشور باید فضای گفتگو باشد و احزاب و عقاید مختلف بتوانند حرف خودشان را بیان کنند.

طباطبائی با اشاره به امنیت و آرامش حاکم در شهرستان تیران و کرون، خاطرنشان کرد: برای ارتقای سطح امنیت باید چالش های امنیتی را در سال جاری برطرف کرد و با اقتدار آرامش را برای کل کشور فراهم نمود.

وی در ادامه از سه سال ودو ماه خدمت رسانی علی رحمانی به عنوان فرماندار تیران و کرون تقدیر و مجید حججی را به عنوان فرماندار جدید این شهرستان منصوب کرد 
تعداد بازدید: 135
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal