فرمانداری تیران و کرون
خانه
1397/11/14 افتتاح درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی به دست دکتر حججی
افتتاح درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی به دست دکتر حججی با حضور دکتر حججی فرماندار تیران و کرون و همزمان با حضور وزیر در استان درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی تیران و کرون افتتاح شد. این مرکز به بیش از 50 هزار نفر از اهالی تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی شهرستان تیران و کرون خدمات درمانی ارائه میدهد.
با حضور دکتر حججی فرماندار تیران و کرون و همزمان با حضور وزیر در استان درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی تیران و کرون افتتاح شد. این مرکز به بیش از 50 هزار نفر از اهالی تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی شهرستان تیران و کرون خدمات درمانی ارائه میدهد.

مجید حججی فرماندار تیران و کرون در این آیین گفت: زمین درمانگاه به مساحت 5 هزار متر مربع از طریق خیر محترم آقای حمید شیرازی اهدا شده است که ارزش تقریبی 2 میلیارد تومان دارد.

وی با بیان اینکه شهرستان تیران و کرون با جمعیتی افزون بر 75 هزار نفر که حدود 50 هزار نفر تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی دارد در 45 کیلومتری غرب استان اصفهان واقع شده است افزود: خیر محترم آمادگی دارد برای توسعه این مرکز 3 هزار متر دیگر زمین اهدا نماید

دکتر حمید کاظم زاد رئیس درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی تیران و کرون با اشاره به اینکه ساختمان درمانگاه در سه طبقه زیرزمین ،همکف و طبقه اول با اعتباری افزون بر 6 میلیارد تومان و زیربنای 2هزارو پانصد متر مربع طی مدت 30 ماه احداث شده است افزود:این درمانگاه دارای بخشهای اورژانس،پرستاری،متخصصین اطفال،داخلی،مامایی و زنان،دندانپزشکی،آزمایشگاه و داروخانه میباشد.

کاظم زاد با بیان اینکه ظرفیت پذیرش بیمار در این مرکز روزانه بیش از 500 نفر میباشد گفت:این درمانگاه با اعتباری افزون بر 7 میلیارد تومان تجهیز به کلیه لوازم پزشکی شده است که درمجموع 13 میلیارد تومان اعتبار برای بهره برداری از این مرکز هزینه شده است.

اشتغالزایی این مجموعه هم اکنون 25 نفر میباشد و با راه اندازی تمام بخشها به بیش از 40 نفر میرسد.

 
تعداد بازدید: 69
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal