فرمانداری تیران و کرون
خانه
1397/06/25 نشست تعاملی فرمانداران تیران و کرون و شهرستان سامان از استان چهارمحال بختیاری
نشست تعاملی فرمانداران تیران و کرون و شهرستان سامان از استان چهارمحال بختیاری نشست تعاملی دکتر حججی فرماندار تیران و کرون با کمال اکبریان فرماندار شهرستان سامان از استان چهارمحال بختیاری در فرمانداری تیران و کرون برگزار شد.

نشست تعاملی دکتر حججی فرماندار تیران و کرون با کمال اکبریان فرماندار شهرستان سامان از استان چهارمحال بختیاری در فرمانداری تیران و کرون برگزار شد.

مجید حججی فرماندار تیران و کرون در این نشست به پتانسیلهای گردشگری غرب استان و شهرستان تیران و کرون اشاره کردو گفت : با توجه به اینکه تیران و کرون در همسایگی شهرستان سامان استان چهارمحال بختیاری قرار دارد و این شهرستان نیز پتانسیلهای زیادی در زمینه گردشگری در حاشیه زاینده رود را دارد ، بین دوشهرستان در زمینه خدمات رسانی به گردشگران عبوری از تیران و کرون به سمت سامان نیازمند تعاملات بیشتری میباشد.

حججی جاده های مواصلاتی بین دو شهرستان را از محورهای پرتردد و پرحادثه شهرستان عنوان کرد و افزود: برای احداث جا ده جدید از روستای قلعه موسی خان به بخش هوره در سامان باید سریعتر اقدام گردد تا علاوه بر کم کردن بار ترافیکی محور دسترسی آسانتری برای مردم دو شهرستان فراهم شود.

کمال اکبریان هم نقش شهرستان تیران و کرون را در توسعه صنعت گردشگری سامان مهم دانست و خواستار تعاملات بین بخشی بیشتری در این زمینه شد.

در این نشست موضوعاتی از قبیل احداث و بهینه سازی محورهای مواصلاتی،تامین زیر ساختهای لازم برای ارتباط دو شهرستان در زمینه کشاورزی و گردشگری مورد بررسی قرار گرفت.
تعداد بازدید: 76
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal