فرمانداری تیران و کرون
خانه
1397/02/29 دیدار نمایندگان کمپین بیمارستان با  فرماندار تیران و کرون
دیدار نمایندگان کمپین بیمارستان با فرماندار تیران و کرون مجید حججی فرماندار تیران و کرون در این دیدار از اتحاد و همدلی مردم تیران و کرون در زمینه امور خیر تقدیر کرد و گفت: شهرستان تیران و کرون در زمینه های بهداشت و درمان کمبودهای زیادی دارد و باید با تمام توان برای رفع این کمبودها تلاش کنیم.

کمپین مردمی حمایت از ساخت بیمارستان در تیران و کرون چهل درصد از هزینه احداث ساختمان بیمارستان در شهرستان را تقبل کرده اند.

حمید شیرازی سخنگوی کمپین مردمی حمایت از ساخت بیمارستان در تیران و کرون در دیدار نمایندگان کمپین با مجید حججی فرماندار جدید شهرستان با بیان اینکه مردم آماده اجرای تعهد خود و احداث 40 درصد از ساختمان بیمارستان تیران و کرون هستند خواستار پیگیری سریعتر مسئولان برای آغاز عملیات اجرایی احداث بیمارستان شد.

وی با تاکید بر حفظ اتحاد و انسجام مردم برای این امر خیر گفت: ما امیدواریم تا پایان ماه مبارک رمضان مراحل اداری به اتمام برسد و عملیات احداث ساختمان بیمارستان را آغازکنیم.

مجید حججی فرماندار تیران و کرون هم در این دیدار از اتحاد و همدلی مردم تیران و کرون در زمینه امور خیر تقدیر کرد و گفت: شهرستان تیران و کرون در زمینه های بهداشت و درمان کمبودهای زیادی دارد و باید با تمام توان برای رفع این کمبودها تلاش کنیم.

وی از مردم خواست در قالب یک تشکل قانونی مشارکتهای مردمی را جمع آوری کنند و افزود: در تلاش هستیم در اعتبارات سال جاری شهرستان ردیف اعتباری برای احداث بیمارستان تعریف کنیم.

 
تعداد بازدید: 69
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal