فرمانداری تیران و کرون
خانه
1398/04/10 نشست شورای آموزش و پرورش تیران و کرون با حضور مدیران کل آموزش و پرورش، و نوسازی مدارس استان برگزار شد.
نشست شورای آموزش و پرورش تیران و کرون با حضور مدیران کل آموزش و پرورش، و نوسازی مدارس استان برگزار شد. کمبود نیروی انسانی بحران آموزش و پرورش استان اصفهان
کمبود نیروی انسانی بحران آموزش و پرورش استان اصفهان
با تاکید مجید حججی فرماندار تیران و کرون نشست شورای آموزش و پرورش تیران و کرون با حضور مدیران کل آموزش و پرورش استان و نوسازی مدارس استان برگزار شد.
مجید حججی فرماندار تیران و کرون در این نشست با تاکید براحیای هرچه سریعتر مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان گفت: شهرستان تیران و کرون آمادگی کامل برای مشارکت 50 درصدی اجرای آسفالت مدارس با اداره کل نوسازی مدارس استان را دارد.
حججی با بیان اینکه تفویض اختیار مدیران استان به مدیران شهرستان میتواند در راستای توسعه و رسیدن به اهداف آموزش و پرورش بسیار کارآمد باشد افزود: برنامه شورای آموزش و پرورش تیران و کرون برای افزایش کیفیت فضاهای آموزشی در سطح شهرستان تبدیل به احسن فضاهای موجود است که نیازمند مساعدت و تسریع مجوزهای استانی میباشد.
محمد اعتدادی مدیرکل آموزش و پرورش استان با بیان اینکه کمبود نیروی انسانی بحران جدی آموزش و پرورش استان است گفت: متاسفانه کمبود نیرو منجر به تجمیع مدارس شده است و مدارس را به سمت و سوی مدارس مختلط برده است و آسیبهای فراوانی را به دنبال خواهد داشت.
وی با اشاره به اینکه پیگیری های لازم برای تامین نیروی انسانی در دستور کار اداره کل اموزش و پرورش استان است گفت: در راستای تبدیل به احسن فضاهای آموزشی شرایط برای بررسی و سریع و صدور مجوزهای لازم در استان فراهم شده است و پس از مصوب شدن در شورای اموزش و پرورش شهرستانها در استان پیگیری خواهد شد.
سید مهدی میربد مدیر کل نوسازی مدارس استان ضمن بازدید از پروژه های خیرساز تیران و کرون ، در این نشست گفت: کلیه فضاهای اموزشی برای تعمیرات،مرمت، تخریب و بازسازی اولویت بندی شده است و براساس اولویت و ضرورت پیگیری برای ایجاد فضاهای آموزشی مناسب در حال انجام است.
وی افزود: اداره کل نوسازی استان برای احداث مدارس توسط خیران مدرسه ساز آمادگی هرگونه مشارکت و مساعدت را دارد تا بتوانیم کیفیت و کمیت فضاهای آموزشی استان را افزایش دهیم.
اختصاص رشته گردشگری به هنرستانهای تیران و کرون از دیگر مصوبات این نشست بود.
در پایان احکام اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان نیز اهدا شد.
تعداد بازدید: 39
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal