فرمانداری تیران و کرون
خانه
1398/03/09 راهپیمایی روز قدس وحدت ملی و مقاومت در برابر دشمنان اسلام را نشان می دهد
راهپیمایی روز قدس وحدت ملی و مقاومت در برابر دشمنان اسلام را نشان می دهد فرماندار تیران و کرون گفت: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس وحدت ملی و مقاومت در برابر دشمنان نظام و اسلام را نشان می دهد. مجید حججی افزود: در شرایط فعلی که دشمن تمام توان خود را برای مقابله با جمهوری اسلامی ایران بکارگرفته و تحریم های ظالمانه ای را بر ایران تحمیل کرده حضور حماسی مردم اسقامت و مقاومت در برابر دشمنان را نشان خواهد داد.
راهپیمایی روز قدس وحدت ملی و مقاومت در برابر دشمنان اسلام را نشان می دهد
فرماندار تیران و کرون گفت: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس وحدت ملی و مقاومت در برابر دشمنان نظام و اسلام را نشان می دهد.
مجید حججی افزود: در شرایط فعلی که دشمن تمام توان خود را برای مقابله با جمهوری اسلامی ایران بکارگرفته و تحریم های ظالمانه ای را بر ایران تحمیل کرده حضور حماسی مردم اسقامت و مقاومت در برابر دشمنان را نشان خواهد داد.
وی بیان کرد: ایستادگی جهان اسلام در برابر رفتارهای ظالمانه دشمنان اسلام بویژه دولت کودک کش اسرائیل و حمایت از ارزش های انقلابی و اسلامی بیشترین ضربه را به قلب دشمنان وارد می کند . فرماندار تیران و کرون با بیان اینکه ملت ایران مثل گذشته در راهپیمایی روز قدس شرکت کرده و از انقلاب اسلامی حمایت می کنند، تصریح کرد: این حضور حماسی علاوه بر حمایت از نظام و انقلاب، بی تفاوت نبودن مردم کشورمان نسبت به اتفاقات منطقه و مسلمانان و آزادیخواهان جهان را نیز مشخص می کند.
وی ادامه داد: روز قدس تنها مخصوص ایران و حمایت از مردم فلسطین نیست بلکه حمایت از مظلومان عالم و زمینه سازی وحدت اسلامی برای ظهور امام زمان(عج) است.
حججی با اشاره به اهمیت روز قدس یادآورشد: روز قدس با حضور مردم و مشارکت ملت های مظلوم عالم باعث گسترش بیداری اسلامی در جهان، آزادی قدس و رهایی از ظلم و ستم خواهد بود.
وی خاطرنشان کرد: ملت ایران و مردم عزیز شهرستان تیران و کرون در چنین شرایط حساسی در راهپیمایی روز قدس شرکت می کنند و زمینه ناامیدی دشمنان و شکست آنان را بیش از پیش فراهم می سازند.
تعداد بازدید: 13
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal