فرمانداری تیران و کرون
خانه
1398/02/22 دیدار فرماندار شهرستان تیران و کرون با مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان برگزار گردید.
دیدار فرماندار شهرستان تیران و کرون با مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان برگزار گردید. دکتر حججی فرماندار شهرستان تیران و کرون پس از ابراز خرسندی در خصوص اقدامات بنیاد مسکن در مناطق زلزله زده و همچنین سیل اخیر در شهرستان پلدختر اظهار داشت: پس از وقوع سیل و معین شدن استان اصفهان در پلدختر، در راستای همدردی با مردم شریف پلدختر کمک های مردمی به استان لرستان ارسال و نسبت به تشکیل جلسه با خیرین شهرستان اقدامات خوبی صورت پذیرفت.

دکتر حججی فرماندار شهرستان تیران و کرون پس از ابراز خرسندی در خصوص اقدامات بنیاد مسکن در مناطق زلزله زده و همچنین سیل اخیر در شهرستان پلدختر اظهار داشت: پس از وقوع سیل و معین شدن استان اصفهان در پلدختر، در راستای همدردی با مردم شریف پلدختر کمک های مردمی به استان لرستان ارسال و نسبت به تشکیل جلسه با خیرین شهرستان اقدامات خوبی صورت پذیرفت.

 

ایشان همچنین در رابطه با مسائل عمرانی شهرستان تصریح کرد: جهت اجرای واحد های مسکونی ارزان قیمت در شهرهای تیران و رضوانشهر نیاز به تامین زمین می باشد.

 

 وی با اشاره به اهمیت روستاها با هدف گردشگری خاطر نشان کرد: تامین و تخصیص اعتبار و پیگیری تصویب روستاهای با هدف گردشگری از جمله روستاهای جاجا و کرد علیا مورد درخواست فرمانداری شهرستان تیران و کرون می باشد.

 

فرماندار در ادامه پیرامون تامین اعتبار جهت بازنگری تعداد12روستای بخش مرکزی و کرون، تسریع در امر تعیین مشاور و تهیه طرح هادی روستاهای فاقد طرح هادی و طرح 3هکتاری شهرک جنوبی رضوانشهر مواردی مطرح و بحث و تبادل نظر و ارائه راهکار گردید.

 

مهندس خانی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان ضمن خیرمقدم گویی به فرماندار و هیات همراه با اشاره به سیل اخیر در استان لرستان اظهار داشت: با حکم دفتر مرکزی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان بعنوان معین بازسازی شهر پلدختر مشخص گردید که بلافاصله با تعداد 130دستگاه ماشین آلات سنگین و 20 نفر کارشناس ارزیاب، اقدامات اولیه در این خصوص صورت پذیرفت.

 

 ایشان تصریح کرد: خوشبختانه پس از گذشت سه روز شاهد حضور حداکثری مردم در قالب نیروهای جهادی، روحانیون، ارتشی ها و سپاهی ها بودیم که اقدامات موثری در خصوص پاکسازی خیابان‌ها و خانه ها از گل و لای انجام گردید.

 

 مهندس خانی بااشاره به همزمان بودن عملیات پاکسازی و ارزیابی واحدهای خسارت دیده خاطر نشان کرد: در شهر پلدختر تا به امروز نزدیک به 2700 واحد مسکونی و تجاری با نوع خسارت تعمیری و 425 واحد مسکونی و تجاری با نوع آسیب احداثی شناسایی شده که نزدیک به 2900 پرونده تشکیل و در سامانه بازسازی ثبت گردیده و تعداد 1157 معرفینامه به بانک‌های عامل صادر شده است.

 

تعداد بازدید: 33
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal