فرمانداری تیران و کرون
خانه
1397/11/16 آیین افتتاح و بهره برداری از 58 پروژه جهاد کشاورزی تیران و کرون برگزار شد
آیین افتتاح و بهره برداری از 58 پروژه جهاد کشاورزی تیران و کرون برگزار شد امروز با حضور مسئولان شهرستان تیران و کرون و جهاد کشاورزی استان 58 پروژه جهاد کشاورزی تیران و کرون با اعتباری افزون بر بیست میلیارد تومان به بهره برداری رسید.
امروز با حضور مسئولان شهرستان تیران و کرون و جهاد کشاورزی استان 58 پروژه جهاد کشاورزی تیران و کرون با اعتباری افزون بر بیست میلیارد تومان به بهره برداری رسید.
محسن حاج عابدی مدیر جهاد کشاورزی تیران و کرون در این آیین گفت : حدود 80 درصد اعتبارات اجرای این پروژه ها بصورت بلاعوض در اختیار کشاورزان از محل صندوق توسعه ملی قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه بیش از 250 نفر اشتغالزایی این طرحها است افزود: این طرحها شامل گلخانه های مدرن ،طرحهای آبیاری نوین،عملیات های آب و خاک،دامپروری، صنایع تبدیلی و گیاهان دارویی میباشد .
دراین آیین بصورت نمادین 4 واحد گلخانه تولید فلفل دلمه ای و گوجه زیتونی در مجموع به مساحت 5 هکتار و اعتبار 7 میلیارد و پانصد میلیون تومان،واحد بسته بندی گوشت مرغ و بوقلمون با ظرفیت 90 تن در ماه و اعتبار 2 میلیارد و دویست میلیون تومان و طرح درخت کاری و لوله گذاری به طول 7 کیلومتر و در وسعت 40 هکتار با اعتباری افزون برششصد میلیون تومان افتتاح شد.
تعداد بازدید: 27
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal