فرمانداری تیران و کرون
خانه
ارتباط با فرماندار

علي رحماني
فرماندارشهرستان تيران وكرون
آخرین اخبار
 • کارگروه بانوان و خانواده کارگروه بانوان و خانواده
  رحمانی فرماندار با اشاره به اهمیت کارگروه بانوان در پیگیری امور مربوط بانوان و خانواده گفت: اگر بانوان خود به فکر نباشند و مصوبات کارگروه به جدیت پیگیری نشود متاسفانه اتفاق خاصی در حوزه بانوان نخواهد افتاد.
  1396/08/17
 • پایانه صادراتی غرب استان اصفهان در تیران و کرون پایانه صادراتی غرب استان اصفهان در تیران و کرون
  رحمانی فرماندار تیران و کرون در نشست خبری با خبرنگاران با اشاره به تاثیر صادرات کالا در توسعه اقتصاد شهرستان از تصویب احداث پایانه صادراتی عام غرب استان اصفهان در تیران و کرون خبر داد.
  1396/08/02
 • جلسه بررسی احداث ترمینال مسافربری تیران و کرون جلسه بررسی احداث ترمینال مسافربری تیران و کرون
  با توجه به پیگیری فرمانداری پیرامون احداث ترمینال مسافربری شهر تیران جلسه ای با حضور مدیران دستگاههای ذیربط در تاریخ 96/7/17 تشکیل و موضوع پس از بازدید فضاهای موجود مورد بررسی کارشناسی قرار گرفت
  1396/07/30
 • نشست صمیمی فرماندار با کودکان و نوجوانان نشست صمیمی فرماندار با کودکان و نوجوانان
  کودکان و نوجوانان نخبه تیران و کرون به مناسبت روز کودک با فرماندار تیران و کرون دیدار کردند.رحمانی فرماندار در این نشست ایجاد بسترهای مناسب برای رشد و تعالی کودکان در شهرستان را تاکید کرد.
  1396/07/18
 • دیدار اعضای هسته مرکزی کمپین مردمی احداث بیمارستان با فرماندار دیدار اعضای هسته مرکزی کمپین مردمی احداث بیمارستان با فرماندار
  در این دیدار که روز سه شنبه 96/7/11 در محل سالن اجتماعات فرمانداری تیران و کرون برگزار گردید در خصوص روند پیگیریهای مربوط به اخذ موافقت اصولی و رفع موانع اجرایی بیمارستان بحث و تبادل نظر شد.
  1396/07/12
جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر برگزار شد جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر برگزار شد
فرماندار در خصوص مراقبت لازم در جلوگیری از شیوع مواد مخدر و ابتلاء افراد بویژه جوانان به این مواد افیونی در شهرستان صحبت نمود و از تمامی دستگاه های عضو خواست تا با برنامه ریزی دقیق و در راستای وظایف محوله گام بردارند
1396/07/11
نشست شورای ترافیک تیران و کرون برگزار شد. نشست شورای ترافیک تیران و کرون برگزار شد.
بنهری معاون فرماندار تیران و کرون در این نشست خواستار رفع نقاط حادثه خیز در محورهای مواصلاتی شهرستان شد و بر تسریع اجرای روکش آسفالت محور تیران به داران و ایمن سازی جاده ها تاکید کرد.
1396/07/01
شهرداران شهر تیران و عسگران معارفه شدند شهرداران شهر تیران و عسگران معارفه شدند
طرفه معاون عمرانی استاندار در این آیین با بیان اینکه شهرداران شهرهای استان بعنوان مدیران شهری دارای سوابق اجرایی و تجربیات خوبی هستند و این باعث توسعه شهرها خواهد شد گفت: موفقیت در مدیریت شهری نیازمند تعامل ،همفکری و همکاری شهرداران و شوراهای اسلامی در شهر ها است .
1396/06/28
جلسه شورای اداری شهرستان تیران وکرون برگزار شد جلسه شورای اداری شهرستان تیران وکرون برگزار شد
رحمانی فرماندار تیران و کرون از افتتاح 100 پروژه در هفته دولت خبر دادند و اظهار داشتند که برخی از این پروژه ها توسط آقای زرگرپور استاندار محترم استان اصفهان افتتاح و به بهره برداری رسید
1396/06/27
خدمات الکترونیک نظر سنجی آب و هوا اوقات شرعی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal