فرمانداری تیران و کرون
خانه
ارتباط با فرماندار

علي رحماني
فرماندارشهرستان تيران وكرون
آخرین اخبار
 • news نشست هماهنگی تشیع و خاکسپاری شهدای گمنام
  بنهری معاون فرماندار تیران و کرون در نشست هماهنگی تشیع و خاکسپاری شهدای گمنام در رضوانشهر با بیان اینکه ما همه داشته هایمان را مدیون شهدا و ایثارگران هستیم گفت: همه دستگاهای اجرایی باید بسیج شوند تا مراسم تششیع و خاکسپاری شهدای گمنام در رضوانشهر به بهترین نحو ممکن اجرا شود.
  1396/04/18
 • news نشست کمیته رصد تصادفات تیران و کرون
  کمیته رصد تصادفات شهرستان تیران و کرون برگزار شد. بنهری معاون فرمانداری تیران و کرون در این نشست ضمن تاکید بر شناسایی دقیق عوامل تصادفات در محورهای مواصلاتی شهرستان گفت: رفع مشکل نقاط پرحادثه در محورها و نصب علائم هشدار دهنده در این نقاط در دستور کار این کمیته قرار گرفت.
  1396/04/14
 • news مبارزه با مواد مخدر باید یک فرهنگ شود
  رحمانی فرماندار تیران و کرون در سخنان خود در نماز جمعه رضوانشهر با بیان اینکه مبارزه با مواد مخدر و پیشگیری از اعتیاد نیاز به توجه همه جامعه دارد گفت: سطح آگاهی مردم و بخصوص خانواده ها باید نسبت به شناخت مواد مخدر، و راههای مبارزه با اعتیاد بالاتر برود و این امر با آموزش و حساس بودن خانواده ها محقق میشود.
  1396/04/09
 • news حضور گسترده مردم تیران و کرون در راه پیمایی روز قدس
  مردم تیران و کرون با حضور پر شور خود در راهپیمایی روز قدس از آرمانهای امام و انقلاب دفاع کردند.
  1396/04/03
 • news پیام فرماندار
  ازتلاشها وسخت کوشی های همه دست اندرکاران برگزاری این دوره انتخابات متواضعانه تشکر می کنم وبرای یکایک آنان از درگاه ایزدمنان آرزوی بهروزی و شادکامی دارم....
  1396/02/31
خدمات الکترونیک نظر سنجی آب و هوا اوقات شرعی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal