فرمانداری تیران و کرون
خانه
ارتباط با فرماندار
آخرین اخبار
 • جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان
  طی دعوتنامه شماره 8856/1/2029 مورخ 2/11/1396 با حضور آقای بنهری معاون محترم فرماندار اولین جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر با حضور امضاء کنندگان ومدعوین با تلاوتی چند از آیات قرآن مجید در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید
  1396/11/08
 • نشست توسعه گردشگری روستای جاجا وکرد علیا نشست توسعه گردشگری روستای جاجا وکرد علیا
  نشست توسعه گردشگری روستای جاجا وکرد علیا به ریاست آقای بنهری معاون محترم فرماندار روز پنجشنبه مورخ 28/11/96 راس ساعت 8 صبح باحضور رؤسای محترم شوراهای اسلامی ودهیاران روستاهای کردعلیا و جاجا،نمایندگان ادارات کار، تعاون ورفاه اجتماعی و نمایندگی میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید. در این نشست ظرفیتها وکاستیهای رونق وتوسعه صنعت گردشگری در دو روستای کرد علیا و جاجا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
  1396/11/08
 • نشست هماهنگی برگزاری همایش یاوران راه ایمن نشست هماهنگی برگزاری همایش یاوران راه ایمن
  نشست هماهنگی برگزاری همایش یاوران راه ایمن با حضور معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در محل فرمانداری تیران و کرون برگزار شد.
  1396/11/04
 • توسعه صنعت گردشگری اولویت اقتصادی تیران و کرون توسعه صنعت گردشگری اولویت اقتصادی تیران و کرون
  دومین جلسه انجمن میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری تیران و کرون با رویکرد توسعه صنعت گردشگری برگزار شد. علی رحمانی فرماندار تیران و کرون در این جلسه توسعه صنعت گردشگری را از اولویتهای رونق اقتصادی تیران و کرون بیان کرد و گفت:...
  1396/10/28
 • آزاد سازی اراضی باغها در محور تیران به سامان آزاد سازی اراضی باغها در محور تیران به سامان
  رحمانی فرماندار تیران و کرون در جلسه بررسی مشکلات آزاد سازی اراضی کشاورزی در مسیر پروژه چهار خطه محور مواصلاتی تیران به سامان در محدوده باغهای تیران ضمن تشکر از همکاری و تعامل باغداران شهر تیران گفت: اراضی باغی قرار گرفته در مسیر پرحادثه محدوده باغهای تیران در محور تیران به سامان با همکاری و تعامل باغداران تیران آزاد سازی میشود.
  1396/09/12
نشست فرماندار و مسئولان در شهر عسگران نشست فرماندار و مسئولان در شهر عسگران
رحمانی فرماندار تیران و کرون به همراه بخشدار بخش کرون و تعدادی از مسئولان ادارات با امام جمعه بخش کرون،اعضای شورای اسلامی و شهردار عسگران در نشستی در شهرداری عسگران به بررسی امور شهر عسگران پرداختند.
1396/09/07
تحویل خودرو به مددجویان کمیته امداد تحویل خودرو به مددجویان کمیته امداد
در آیینی کلید 10 خودرو وانت زامیاد و پادرا با حضور علی رحمانی فرماندار تیران و کرون و جمعی از مسئولان به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد تیران و کرون تحویل شد
1396/09/05
افتتاح سالنهای ورزشی سپاه در شهر تیران افتتاح سالنهای ورزشی سپاه در شهر تیران
به مناسبت هفته بسیج سه سالن ورزشی از پروژه های سپاه ناحیه تیران و کرون با حضور مسئولان شهرستانی و استانی افتتاح شد .
1396/09/02
جلسه وقایع حیاتی شهرستان برگزار شد. جلسه وقایع حیاتی شهرستان برگزار شد.
بنهری معاون فرماندار تیران و کرون در ابتدای جلسه با تسلیت به خانواده های بازماندگان زلزله غرب کشور علو درجات را ازخداوند برای آنان طلب کرد و خواستار تعامل و هماهنگی دستگاههای عضو در ثبت وقایع حیاتی در شهرستان گردید.
1396/08/27
خدمات الکترونیک نظر سنجی آب و هوا اوقات شرعی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal