فرمانداری تیران و کرون
خانه
1395/12/21 آخرین نشست شورای اداری تیران و کرون در سال جاری
آخرین نشست شورای اداری تیران و کرون در سال جاری

 

علی رحمانی فرماندار تیران و کرون در این نشست با تاکید بر تلاش بیشترمدیران در زمینه تکریم ارباب رجوع گفت: اتاق فکر شهر وروستا شوراهای اسلامی هستند و باید  برای تشویق و ترغیب نخبگان ،و متخصصان روستایی و شهری برای ثبت نام در شوراهای اسلامی بیشتر تلاش کرد.

وی با بیان اینکه همه مسئولان و امکانات موجود در ادارات شهرستان باید برای انتخابات بکارگیری شود ، افزود: همه تلاش مسئولان باید مشارکت حداکثری مردم در انتخابات باشد و  اجرای مُر قانون و حفظ حق الناس  در انتخابات از وظایف اصلی مسئولان برگزاری انتخابات است.

رحمانی در ادامه به استفاده 15 واحد صنعتی کوچک در شهرستان از تسهیلات بسته حمایتی دولت با نام بهین یاب اشاره کردو گفت: افزون بر هفتاد و سه میلیارد ریال تسهیلات حمایتی به این صنایع پرداخت شده است.
فرماندار تیران و کرون  از تلاش مدیران در زمینه کنترل بیماری انفولانزای فوق حاد پرندگان در شهرستان تقدیر کردو همچنین به کاهش بارش  نزولات آسمانی نسبت به میانگین سالهای قبل اشاره کرد و خواستار صرفه جویی و بهینه سازی مصرف آب در بخش کشاورزی و شرب شد. 
وی در این نشست از مهندس محسن حاج عابدی مدیر جهاد کشاورزی تیران و کرون بعنوان مدیر موفق سال اقتصاد مقاومتی در شهرستان یاد کرد و از ایشان تجلیل نمود.

ابوترابی نماینده مردم تیران و کرون و نجف آباد در مجلس شورای اسلامی هم در این نشست با بیان اینکه روند کارهای اداری بیش از 99 درصد امور اجرایی را درگیر کرده است گفت: مجلس شورای اسلامی باید برای قوانین دست و پاگیر ادارت در بحث اجرا فکری بکند.

وی افزود:طرح مدیریت جامع شهری که بیست و سه اداره ادغام و تحت مدیریت شهرداریها قرار میگیرند از برنامه هایی است که در صورت تصویب در مجلس میتواند در کشور اجرا شود و روند انجام کارهای اداری را بهبود بخشد.

ابوترابی همچنین از صدور مجوز ساخت بیمارستان 64 تختخوابی بهنیای 2 تیران برای توسعه بیمارستان بهنیا خبر داد و افزود: این پروژه با مشارکت 40 به 60 خیرین و دانشگاه علوم پزشکی در آینده نزدیک  اجرا خواهد شد.     
تعداد بازدید: 149
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal