فرمانداری تیران و کرون
خانه
1395/10/16 نشست شورای اداری تیران و کرون
نشست شورای اداری تیران و کرون

بروکراسی  و سخت گیری های اداری مانع اجرای 100 میلیارد تومان پروژه در تیران و کرون شده است.

علی رحمانی فرماندار تیران و کرون در نشست شورای اداری شهرستان با بیان اینکه اصلاح قوانین و به روز رسانی آن ها در مجلس شورای اسلامی و افزایش اختیارات مسئولان محلی منجر به رونق و سرعت اجرای طرح های شهرستانی می شود گفت: بروکراسی های اداری مانع اجرای 1000 میلیارد ریال پروژه در تیران و کرون شده است که 4 پروژه بالای 200 میلیارد ریال  در شهرستان تیران و کرون با مشارکت سرمایه گذار بخش خصوصی پیش بینی شده و تاکنون بروکراسی های اداری همانند موافقت کمسیون های کشوری مانع اجرای آن ها شده است.

وی افزود: تولید بذرهیبریدی، پایانه صادراتی غرب استان اصفهان ، کارخانه کمپوست قارچ و کارخانه تولید صنایع فولادی طرح های مهم شهرستان با مشارکت بخش خصوصی است که با  بروکراسی و قوانین سخت اداری تاکنون اجرایی نشده است.

رحمانی در ادامه به پروژه های در حال اجرای شهرستان اشاره کرد و گفت: پروژه تصفیه خانه آب شرب، احداث ترمینال مسافربری بخش کرون، پروژه فاضلاب و احداث بیمارستان در دستور کار است که برای اجرای این پروژه ها پیگیر انعقاد  تفاهم نامه ها و  دریافت موافقت نامه های اصولی هستیم.
وی همچنین با اشاره انتخابات سال آینده شوراهای اسلامی و ریاست جمهوری گفت: برگزاری انتخابات سالم و با مشارکت بالای مردمی سیاست دولت است و باید همه شرایط برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم شود.
 
تعداد بازدید: 114
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal