دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲
۰۲:۴۸:۳۰

جلسه هماهنگی راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان درشهرستان تیران و کرون برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تیران و کرون ، جلسه‌ای به منظور هماهنگی و برنامه‌ریزی راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در این شهرستان به ریاست دکتر محمدی کیا فرماندار و مسئولان شهرستان روز سه شنبه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. محمدی کیا ضمن تسلیت کشتار وحشیانه مردم مظلوم غزه توسط رژیم غاصب […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان تیران و کرون ، جلسه‌ای به منظور هماهنگی و برنامه‌ریزی راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در این شهرستان به ریاست دکتر محمدی کیا فرماندار و مسئولان شهرستان روز سه شنبه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
محمدی کیا ضمن تسلیت کشتار وحشیانه مردم مظلوم غزه توسط رژیم غاصب صهیونیسم، یوم‌الله ۱۳ آبان را بهترین فرصت برای رهاکردن تیر خلاص به پیکره استکبار جهانی و فتنه اخیر دانست و گفت: قطعاً مردم متدین و ولایتمدار شهرستان تیران و کرون بار دیگر با حضور حماسی خود مشت محکمی به دهان مستکبران عالم به‌ویژه آمریکای جنایتکار و صهیونیست‌ها خواهند زد.
وی اظهار داشت: برگزاری راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان و روز دانش‌آموز از مهم‌ترین برنامه‌های روز مبارزه با استکبار است و تمام دستگاه‌های اجرایی موظفند با تمام توان برای برگزاری با شکوه این مراسم همکاری کنند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

کمیته فرهنگی با استفاده از توان گروه‌های مردمی در جهت تولید آثار فاخر هنری و فرهنگی در حوزه ایثار و شهادت اقدام نماید فرماندار شهرستان در جلسه کمیته فرهنگی ستاد کنگره سرداران و شهدای شهرستان با اشاره به ضرورت تدوین کتاب جامع ویژه شهدای شهرستان بر ضرورت استفاده از توان گروه‌های مردمی و معتمدین در […]

۱۲ آذر ۱۴۰۲

برگزاری کلاس آموزشی سواد رسانه برای مسولین روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی شهرستان تیران و کرون

۹ آذر ۱۴۰۲

برگزاری جلسه شورای مسکن شهرستان با حضور مهندس عرب معاون برنامه ریزی

۹ آذر ۱۴۰۲

برگزاری جلسه پیگیری و حل مشکلات حوزه فاضلاب شهر تیران با حضور مهندس عرب معاون برنامه ریزی و امور عمرانی

۹ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − هفت =