سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲
۱۸:۱۰:۲۰

دکتر علی محمدی کیا فرماندار شهرستان تیران و کرون با صدور پیامی از حضور گسترده، حماسی و دشمن شکن مردم ولایتمدار ، دانش آموزان و دانشجویان این شهرستان در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان قدردانی کرد.

دکتر علی محمدی کیا فرماندار شهرستان تیران و کرون با صدور پیامی از حضور گسترده، حماسی و دشمن شکن مردم ولایتمدار ، دانش آموزان و دانشجویان این شهرستان در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان قدردانی کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، در متن این پیام آمده است: خداوند متعال را سپاسگزاریم که بار دیگر، […]

دکتر علی محمدی کیا فرماندار شهرستان تیران و کرون با صدور پیامی از حضور گسترده، حماسی و دشمن شکن مردم ولایتمدار ، دانش آموزان و دانشجویان این شهرستان در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، در متن این پیام آمده است:
خداوند متعال را سپاسگزاریم که بار دیگر، شاهد حضور گسترده و حماسی ملت شریف ایران اسلامی و به ویژه دانش آموزان ، دانشجویان و مردم ولایتمدار و متدین شهرستان تیران و کرون در راهپیمائی یوم الله ۱۳ آبان بودیم.
این حماسه بزرگ که با وحدت، بصیرت، همدلی و همزبانی اقشار مختلف مردم رقم خورد، ثابت کرد که ملت ایران حافظ دستاوردهای انقلاب به عنوان میراث ماندگار حضرت امام خمینی (ره) است و نسبت به رهنمودهای مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و ولایت فقیه نیز اعتقاد راسخ دارند و به آن وفادارند.
دانش آموزان ، دانشجویان و مردم فهیم و انقلابی شهید پرور و ولایتمدار شهرستان تیران و کرون بار دیگر با حضور پرشور و دشمن شکن خود در اجتماع عظیم یوم الله ۱۳ آبان ، نشان دادند که دوستدار معمار کبیر انقلاب، مقام معظم رهبری، انقلاب و نظام جمهوری اسلامی هستند و این نسل عامل پیشرفت و مقابله با استکبار جهانی خواهد بود .
مردان و زنان که با حضور توصیف نشدنی خود با روحیه ای انقلابی و غروری ایرانی و مشت های گره کرده دشمنی خود را بار دیگر به دشمنان اسلام و انقلاب یادآوری کردند و با حضور صف به صف خود ثابت کردند که حامی نظام و انقلاب هستند.
اینجانب به سهم خود از عموم مردم فهیم و شریف شهرستان تیران و کرون ، مسئولین شهرستان ، فرهنگیان ، دانش آموزان ، دانشجویان، جانبازان، ایثارگران و بسیجیان که با حضور حماسی، وحدت آفرین و هوشیارانه خود در اجتماع گسترده و غرورآفرین یوم الله ۱۳ آبان شرکت کردند، تشکر و قدردانی می نمایم.
علی محمدی کیا
فرماندار شهرستان تیران و کرون

برچسب ها :
مطالب مشابه

دکتر محمدی کیا فرماندار شهرستان همزمان با میلاد پیامبر با خانواده جانباز سرافراز ۷۰درصد اقای عباسعلی مختاری دیدار کرد  

۹ مهر ۱۴۰۲

غبار روبی گلزار شهدای شهرستان تیران و کرون در هفته دفاع مقدس به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس آیین عطر افشانی و غبار روبی گلزار شهدای شهرستان تیران و کرون با حضور علی محمدی کیا فرماندار شهرستان ، امام جمعه محترم ، اعضای شورای تامین و روسای ادارات شهرستان برگزار شد . به گزارش روابط […]

۸ مهر ۱۴۰۲

شهرداری ها با همکاری بهزیستی نسبت به پیشگیری از بروز آسیب اجتماعی تکدی گری خیابانی اقدام نمایند علی محمدی کیا فرماندار شهرستان تیران و کرون در جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی که با حضور رؤسای ادارات متولی و با محوریت ساماندهی متکدیان سطح شهر در محل فرمانداری شهرستان برگزار شد اظهار داشت: موضوع تکدی‌گری از […]

۸ مهر ۱۴۰۲

مهمانی لاله ها به مناسبت هفته دفاع مقدس، غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا شهر تیران انجام شد. این مراسم به صورت سراسری و همراه با افتتاحیه کنگره سرداران و ۲۴ هزار شهید استان اصفهان برگزار شد.  

۸ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =