جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
۱۱:۱۴:۲۴

پیام تبریک فرماندار شهرستان به مناسب روز معلم

دکتر علی محمدی کیا فرماندار شهرستان تیران و کرون در پیامی روز معلم را تبریک گفت . متن پیام به شرح زیر است :
بسم الله الرحمن الرحیم
الرحمن علم القران خلق الانسان * عَلَّمَهُ البیان
خداوند بخشنده (بر رسولش حضرت محمد (ص)) قرآن را آموخت، و انسان را خلق کرد، و به او تعلیم نطق و بیان فرمود.
اول معلم انسان ها، خود خداوند است؛ مهمترین موضوع تمدنی، یعنی تعلیم و تربیت، دستخوش افرادی است که در این عرصه فعالیت دارند، قشر معلم و استاد، یک قشر شریف و محترمی است که با آموزش های خود نیروی انسانی را تعلیم و تربیت میکند؛ اگر یک جامعه ای پیشرفت میکند؛ مدیون معلمانی سختکوش و جهادگر است که از عمر خود که بالاترین  سرمایه هاست برای تربیت نیروی انسانی شاد، مومن، تلاش گر و عالم هزینه میکنند و در واقع این اساتید و معلمان، هویت سازی فرهنگی میکنند.
در بشر امروز که در نوع معرفت و شناخت از جهان، دچار ابهام و تردید شده است؛ اسلامی سازی معرفت خود می تواند به شناخت درست از جهان کمک کند و اینکه دین را با علم تلفیق کردن ما را به جهان بینی درست رهنمون میکند؛ قطعا معلمان و اساتید در شناخت دقیق از جهان بسیار موثر هستند.
معلم، ایمان را بر لوح جان و ضمیر های پاک حک می کند و ندای فطرت را به گوش همه می رساند؛ بنده هم به نوبه  خودم روز گرامیداشت مقام استاد و معلم را خدمت شما اساتید عزیز تبریک عرض می نمایم؛ امیدوارم در این عرصه خطیر موفق و سربلند باشید.
علی محمدی کیا
فرماندار شهرستان تیران و کرون

برچسب ها :
مطالب مشابه

حضور فرماندار شهرستان تیران و کرون در مرکز پاسخگویی به سوالات مردمی از طریق تلفن ۱۱۱ (سامد)

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

آیین کلنگ زنی هنرستان پسرانه جهانی شهر عسگران با حضور معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری و تعدادی از روسای ادارات

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

با حضور فرماندار محترم شهرستان ،معاونت محترم سیاسی ،اجتماعی فرماندار.جلسه توجیهی اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها در بخش کرون در جمع روحانیون.اعضای شوراهای اسلامی روستاهای بخش کرون.فرماندهان پایگاه های بسیج.دهیاران برگزار شد.

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

شوراها و دهیاری ها موظف به هماهنگی لازم در جهت تسریع در صدور اسناد زمین های زراعی هستند در جلسه‌ای که با حضور معاون مدیرکل ثبت اسناد استان در خصوص اجرای طرح صدور اسناد زمین های زراعی برگزار گردید فرماندار شهرستان با تاکید بر لزوم تسریع در صدور اسناد زمین های زراعی بر ضرورت تعامل […]

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :