یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱
۱۷:۲۸:۵۱

برگزاری جلسه مدیریت بازیافت پسماند شهری و روستایی

بازیافت پسماند شهری و روستایی معاون برنامه ریزی و عمرانی فرماندار تیران و کرون گفت: پسماند بخش مرکزی این شهرستان با همکاری مشترک بین نجف آباد و لنجان تفکیک و بازیافت خواهد شد. شهرام آذرپی ادامه داد: پسماند مناطق روستایی و شهری بخش کرون در محلی مشخص دفن و سپس گونه‌های گیاهی بر روی آن […]

بازیافت پسماند شهری و روستایی
معاون برنامه ریزی و عمرانی فرماندار تیران و کرون گفت: پسماند بخش مرکزی این شهرستان با همکاری مشترک بین نجف آباد و لنجان تفکیک و بازیافت خواهد شد.
شهرام آذرپی ادامه داد: پسماند مناطق روستایی و شهری بخش کرون در محلی مشخص دفن و سپس گونه‌های گیاهی بر روی آن کاشت خواهد شد.
وی به ضرورت تفکیک از مبدا زباله ها اشاره کرد و اذعان داشت: در آینده برنامه ریزی برای بازیافت زباله آن مناطق در قالب شرکت خاص انجام می شود.
به گفته معاون برنامه ریزی و عمرانی فرماندار تیران و کرون، بازیافت زباله‌ها و بازآفرینی برخی از مواد دور ریختنی علاوه بر حفظ محیط زیست، ایجاد درآمد هم دارد.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به شعار سال از روش های دانش بنیان در حوزه‌های مختلف مدیریتی شهرستان مثل بازیافت استفاده خواهد شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه
۲ مهر ۱۴۰۱
۲ مهر ۱۴۰۱

ایجاد ارتباط بین صنعت و دانشگاه با توجه به ظرفیت شهرک صنعتی سنگ رضوانشهر ضروری است فرماندار در بازدید از واحد سنگبری واقع در شهرک صنعتی که با استفاده از تکنولوژی جدید نسبت به فراوری سنگ های تزیینی و صادرات به کشورهای اروپایی اقدام می‌شود ضمن تحسین تلاش صنعتگران حوزه سنگ در جهت به‌روزرسانی تکنولوژی […]

۱۷ شهریور ۱۴۰۱

شهرداری ها و راه و شهرسازی موظف به تعیین تکلیف خدمات زیربنایی و روبنایی اراضی در زمان واگذاری هستند فرماندار در جلسه ویژه تعیین تکلیف اجرای خدمات زیربنایی و روبنایی منطقه کارگاهی تیران با اشاره به عدم شفافیت در خصوص تعیین میزان سهم متقاضیان در زمان واگذاری اراضی ضمن تعیین زمان برای دستگاه‌های خدمات‌رسان جهت […]

۱۷ شهریور ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :