سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱
۰۳:۵۸:۱۲

برگزاری جلسه ساماندهی سگ های بلاصاحب در تیران و کرون

ساماندهی سگ های بلاصاحب در تیران و کرون فرماندار تیران و کرون در نشست کمیته ساماندهی سگ های بدون صاحب تیران و کرون گفت: پیمانکار مجری این اقدام باید پناهگاه را برای نگهداری سگ های جمع آوری شده درسطح شهر آماده کند. علی محمدی کیا با بیان اینکه شهرداری تیران و رضوانشهر قرارداد جمع آوری […]

ساماندهی سگ های بلاصاحب در تیران و کرون

فرماندار تیران و کرون در نشست کمیته ساماندهی سگ های بدون صاحب تیران و کرون گفت: پیمانکار مجری این اقدام باید پناهگاه را برای نگهداری سگ های جمع آوری شده درسطح شهر آماده کند.
علی محمدی کیا با بیان اینکه شهرداری تیران و رضوانشهر قرارداد جمع آوری سگ‌های بلاصاحب از سطح این دو شهر را با پیمانکار منعقد کرده‌اند، افزود: شهرداری عسگران، دهیاری‌ها وشهرک‌های صنعتی نیز باید هر چه زودتر برای این امر اقدام کنند.
وی ادامه داد: ایجاد هم افزایی و مدل یکسان در این امر موجب انسجام در جمع آوری این حیوانات در شهرها شده و از ورود بقیه سگ‌ها به اماکن مسکونی جلوگیری خواهد شد.
فرماندار تیران و کرون از ایجاد آبشخور و محل تغذیه برای حیوانات در بیابان ها و اطراف شهر خبرداد و اظهارداشت: این اقدام موجب حفظ چرخه محیط زیست و از طرفی از ورود آنان به مناطق مسکونی جلوگیری می‌کند.
وی یادآورشد: نبود تغذیه برای آن ها در شهر و روستا از ورود و زندگی مدام در مناطق مسکونی جلوگیری می کند.
وی اضافه کرد: برای حمایت از حیوانات و تغذیه آن‌ها، مواد غذایی در اماکن مورد پیش بینی قرار گیرد.
محمدی کیا به روش نوین برای جلوگیری از ورود حیوانات به مناطق مسکونی اشاره کرد و گفت: سپر صوتی طرح دانش بنیان در این خصوص است که بخشداری کرون با انجام مطالعه بر این موضوع از آن برای جلوگیری از ورد سگ ها ولگرد به شهر جلوگیری استفاده خواهد کرد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

حضور فرماندار و روسای ادارات شهرستان در آیین غبار روبی شهدا به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج

۶ آذر ۱۴۰۱

حضور فرماندار و نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی در مراسم یادواره شهدای روستای آبپونه

۶ آذر ۱۴۰۱

برگزاری جلسه مناسب سازی با حضور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان

۶ آذر ۱۴۰۱

برگزاری جلسه هماهنگی مانور سراسری زلزله و ایمنی مدارس با شعار مدرسه ایمن ، جامعه تاب آور

۶ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :