چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲
۱۳:۰۲:۲۶

برگزاری جلسه ساماندهی سگ های بلاصاحب در تیران و کرون

ساماندهی سگ های بلاصاحب در تیران و کرون فرماندار تیران و کرون در نشست کمیته ساماندهی سگ های بدون صاحب تیران و کرون گفت: پیمانکار مجری این اقدام باید پناهگاه را برای نگهداری سگ های جمع آوری شده درسطح شهر آماده کند. علی محمدی کیا با بیان اینکه شهرداری تیران و رضوانشهر قرارداد جمع آوری […]

ساماندهی سگ های بلاصاحب در تیران و کرون

فرماندار تیران و کرون در نشست کمیته ساماندهی سگ های بدون صاحب تیران و کرون گفت: پیمانکار مجری این اقدام باید پناهگاه را برای نگهداری سگ های جمع آوری شده درسطح شهر آماده کند.
علی محمدی کیا با بیان اینکه شهرداری تیران و رضوانشهر قرارداد جمع آوری سگ‌های بلاصاحب از سطح این دو شهر را با پیمانکار منعقد کرده‌اند، افزود: شهرداری عسگران، دهیاری‌ها وشهرک‌های صنعتی نیز باید هر چه زودتر برای این امر اقدام کنند.
وی ادامه داد: ایجاد هم افزایی و مدل یکسان در این امر موجب انسجام در جمع آوری این حیوانات در شهرها شده و از ورود بقیه سگ‌ها به اماکن مسکونی جلوگیری خواهد شد.
فرماندار تیران و کرون از ایجاد آبشخور و محل تغذیه برای حیوانات در بیابان ها و اطراف شهر خبرداد و اظهارداشت: این اقدام موجب حفظ چرخه محیط زیست و از طرفی از ورود آنان به مناطق مسکونی جلوگیری می‌کند.
وی یادآورشد: نبود تغذیه برای آن ها در شهر و روستا از ورود و زندگی مدام در مناطق مسکونی جلوگیری می کند.
وی اضافه کرد: برای حمایت از حیوانات و تغذیه آن‌ها، مواد غذایی در اماکن مورد پیش بینی قرار گیرد.
محمدی کیا به روش نوین برای جلوگیری از ورود حیوانات به مناطق مسکونی اشاره کرد و گفت: سپر صوتی طرح دانش بنیان در این خصوص است که بخشداری کرون با انجام مطالعه بر این موضوع از آن برای جلوگیری از ورد سگ ها ولگرد به شهر جلوگیری استفاده خواهد کرد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

حضور در بین خانواده شهدا باعث افزایش روحیه خدمت رسانی مسولان می شود. فرماندار در عیادت از خانواده شهید حیدر دادخواه از شهدای گرانقدر عملیات محرم که در ۲۵ابان تشییع شدند که با همراهی امام جمعه شهرستان صورت پذیرفت حضور در بین خانواده شهدا را باعث افزایش روحیه خدمت رسانی برشمردند

۳۰ آبان ۱۴۰۲

ارتقای سرمایه اجتماعی و فراهم نمودن زمینه های افزایش مشارکت مردم در انتخابات از مهمترین برنامه های ماه های آتی خواهد بود. دکتر محمدی کیا فرماندار شهرستان در جلسه شورای اداری ویژه تبیین برنامه های شهرستان و وظایف ادارات در زمینه فراهم نمودن زمینه حضور پر شور مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس […]

۳۰ آبان ۱۴۰۲

تجلیل از مقام پرستار به مناسبت ولادت حضرت زینب سلام الله و حضور در مراکز درمانی به اتفاق امام جمعه شهرستان

۳۰ آبان ۱۴۰۲

دیدار فرماندار معاون سیاسی و بخشدار مرکزی و شهرداران به همراه امام جمعه شهرستان و عیادت از امام جمعه رضوانشهر

۳۰ آبان ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =