یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱
۱۷:۴۱:۲۰

پیام فرماندار شهرستان تیران و کرون به مناسب روز ملی فناوری هسته ای

پیام فرماندار شهرستان تیران و کرون به مناسب روز ملی فناوری هسته ای : روز ملی فناوری هسته‌ای مصداق بارز جهاد علمی و مقابله با زیاده‌خواهی‌های استکبار در انحصار گرفتن فناوری‌های نوین و دورکردن کشورهای دیگر از پیشرفت‌های علمی است که نمونه آن را می‌توان در اعمال تحریم‌های ناجوانمردانه علیه ملت ایران مشاهده کرد. رزمندگان […]

پیام فرماندار شهرستان تیران و کرون به مناسب روز ملی فناوری هسته ای :
روز ملی فناوری هسته‌ای مصداق بارز جهاد علمی و مقابله با زیاده‌خواهی‌های استکبار در انحصار گرفتن فناوری‌های نوین و دورکردن کشورهای دیگر از پیشرفت‌های علمی است که نمونه آن را می‌توان در اعمال تحریم‌های ناجوانمردانه علیه ملت ایران مشاهده کرد.
رزمندگان جبهه علمی ایران اسلامی در این نبرد سخت و نابرابر موفق شدند که به پیشرفت‌های عظیمی در حوزه انرژی صلح آمیز هسته‌ای دست یافته و نام ایران اسلامی را در زمره کشورهای صاحب این فناوری بلند آوازه کنند و در این مسیر، چه بسیار دانشمندان متعهد و متخصصی که در راه اعتلای ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی تقدیم نکردند.
استقامت مردم ایران در دستیابی به حق مسلم خود در برخورداری از فناوری نوین هسته‌ای باعث شد تا امروز کشور در ردیف‌ کشورهای دارای فناوری پیشرفته هسته‌ای قرار گیرد و این امر موجب رشد و ارتقائ عزت، غیرت و خودباوری جوانان ایران اسلامی شد.
مردم ایران در دست‌یابی به فناوری‌ هسته‌ای ثابت کردند که در سایه همدلی و بهره‌گیری از ظرفیت‌های داخل کشور می‌توان زمینه افزایش عزت و افتخار ایرانی را فراهم ساخت و تهدید دشمن را به فرصت و کمبودها را به ظرفیتی برای به دست‌آوردن هر آن چه در کشور وجود ندارد، تبدیل نمود.
روز ملی فناوری هسته‌ای، مسیر روشنی برای تحقق گام دوم انقلاب مد نظر رهبر معظم انقلاب در تکیه بر داشته‌ها و پرهیز از نگاه به خارج از کشور است و ثابت می‌کند عزم و اراده و تکیه بر توان داخلی و صرف فعل ما می‌توانیم، کشور را به اوج اقتدار، عزت و ترقی می‌رساند.
علی محمدی کیا
فرماندار شهرستان تیران و کرون

برچسب ها :
مطالب مشابه
۲ مهر ۱۴۰۱
۲ مهر ۱۴۰۱

ایجاد ارتباط بین صنعت و دانشگاه با توجه به ظرفیت شهرک صنعتی سنگ رضوانشهر ضروری است فرماندار در بازدید از واحد سنگبری واقع در شهرک صنعتی که با استفاده از تکنولوژی جدید نسبت به فراوری سنگ های تزیینی و صادرات به کشورهای اروپایی اقدام می‌شود ضمن تحسین تلاش صنعتگران حوزه سنگ در جهت به‌روزرسانی تکنولوژی […]

۱۷ شهریور ۱۴۰۱

شهرداری ها و راه و شهرسازی موظف به تعیین تکلیف خدمات زیربنایی و روبنایی اراضی در زمان واگذاری هستند فرماندار در جلسه ویژه تعیین تکلیف اجرای خدمات زیربنایی و روبنایی منطقه کارگاهی تیران با اشاره به عدم شفافیت در خصوص تعیین میزان سهم متقاضیان در زمان واگذاری اراضی ضمن تعیین زمان برای دستگاه‌های خدمات‌رسان جهت […]

۱۷ شهریور ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :