چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲
۱۱:۵۴:۴۶

پیام فرماندار شهرستان تیران و کرون به مناسب روز ملی فناوری هسته ای

پیام فرماندار شهرستان تیران و کرون به مناسب روز ملی فناوری هسته ای : روز ملی فناوری هسته‌ای مصداق بارز جهاد علمی و مقابله با زیاده‌خواهی‌های استکبار در انحصار گرفتن فناوری‌های نوین و دورکردن کشورهای دیگر از پیشرفت‌های علمی است که نمونه آن را می‌توان در اعمال تحریم‌های ناجوانمردانه علیه ملت ایران مشاهده کرد. رزمندگان […]

پیام فرماندار شهرستان تیران و کرون به مناسب روز ملی فناوری هسته ای :
روز ملی فناوری هسته‌ای مصداق بارز جهاد علمی و مقابله با زیاده‌خواهی‌های استکبار در انحصار گرفتن فناوری‌های نوین و دورکردن کشورهای دیگر از پیشرفت‌های علمی است که نمونه آن را می‌توان در اعمال تحریم‌های ناجوانمردانه علیه ملت ایران مشاهده کرد.
رزمندگان جبهه علمی ایران اسلامی در این نبرد سخت و نابرابر موفق شدند که به پیشرفت‌های عظیمی در حوزه انرژی صلح آمیز هسته‌ای دست یافته و نام ایران اسلامی را در زمره کشورهای صاحب این فناوری بلند آوازه کنند و در این مسیر، چه بسیار دانشمندان متعهد و متخصصی که در راه اعتلای ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی تقدیم نکردند.
استقامت مردم ایران در دستیابی به حق مسلم خود در برخورداری از فناوری نوین هسته‌ای باعث شد تا امروز کشور در ردیف‌ کشورهای دارای فناوری پیشرفته هسته‌ای قرار گیرد و این امر موجب رشد و ارتقائ عزت، غیرت و خودباوری جوانان ایران اسلامی شد.
مردم ایران در دست‌یابی به فناوری‌ هسته‌ای ثابت کردند که در سایه همدلی و بهره‌گیری از ظرفیت‌های داخل کشور می‌توان زمینه افزایش عزت و افتخار ایرانی را فراهم ساخت و تهدید دشمن را به فرصت و کمبودها را به ظرفیتی برای به دست‌آوردن هر آن چه در کشور وجود ندارد، تبدیل نمود.
روز ملی فناوری هسته‌ای، مسیر روشنی برای تحقق گام دوم انقلاب مد نظر رهبر معظم انقلاب در تکیه بر داشته‌ها و پرهیز از نگاه به خارج از کشور است و ثابت می‌کند عزم و اراده و تکیه بر توان داخلی و صرف فعل ما می‌توانیم، کشور را به اوج اقتدار، عزت و ترقی می‌رساند.
علی محمدی کیا
فرماندار شهرستان تیران و کرون

برچسب ها :
مطالب مشابه

حضور در بین خانواده شهدا باعث افزایش روحیه خدمت رسانی مسولان می شود. فرماندار در عیادت از خانواده شهید حیدر دادخواه از شهدای گرانقدر عملیات محرم که در ۲۵ابان تشییع شدند که با همراهی امام جمعه شهرستان صورت پذیرفت حضور در بین خانواده شهدا را باعث افزایش روحیه خدمت رسانی برشمردند

۳۰ آبان ۱۴۰۲

ارتقای سرمایه اجتماعی و فراهم نمودن زمینه های افزایش مشارکت مردم در انتخابات از مهمترین برنامه های ماه های آتی خواهد بود. دکتر محمدی کیا فرماندار شهرستان در جلسه شورای اداری ویژه تبیین برنامه های شهرستان و وظایف ادارات در زمینه فراهم نمودن زمینه حضور پر شور مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس […]

۳۰ آبان ۱۴۰۲

تجلیل از مقام پرستار به مناسبت ولادت حضرت زینب سلام الله و حضور در مراکز درمانی به اتفاق امام جمعه شهرستان

۳۰ آبان ۱۴۰۲

دیدار فرماندار معاون سیاسی و بخشدار مرکزی و شهرداران به همراه امام جمعه شهرستان و عیادت از امام جمعه رضوانشهر

۳۰ آبان ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =