دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲
۰۳:۲۰:۳۲

۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران

بسم الله الرحمن الرحیم‏ «وَنُرِیدُ أَن نَّمُنَّ عَلَى الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّهً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِینَ» اراده و مشیت ما بر این قرار گرفته است که بر مستضعفین در زمین منت نهیم و آنها را مشمول مواهب خود نمائیم و آنها را پیشوایان و وارثین روى زمین قرار دهیم. (سوره قصص- آیه ۵) تشکیل جمهوری […]

بسم الله الرحمن الرحیم‏

«وَنُرِیدُ أَن نَّمُنَّ عَلَى الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّهً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِینَ»

اراده و مشیت ما بر این قرار گرفته است که بر مستضعفین در زمین منت نهیم و آنها را مشمول مواهب خود نمائیم و آنها را پیشوایان و وارثین روى زمین قرار دهیم. (سوره قصص- آیه ۵)

تشکیل جمهوری اسلامی نه تنها ارادۀ ملی ایرانیان را بر سرنوشت خود تثبیت کرد و برای آنان استقلال و آزادی را به ارمغان آورد، بلکه این بارقۀ امید در دل محرومان و مستضعفان جهان درخشید که بعد از قرن‌ها رنج و درد، جلوه‌ای از وعدۀخداوند تبارک وتعالی را شاهد باشند.

(امام خمینی ره)

ملت انقلابی و همیشه در صحنه ایران اسلامی  پس از سرنگون کردن شکوهمندانه حکومت ننگین پهلوی در بهمن ماه سال ۵۷ به زعامت و رهبری حضرت امام خمینی(ره) باعث پایان دادن به حکومت استبدادی شدند که ایران عزیز را زیر سلطه مستکبران شرق و غرب  عالم برده بود. پس از این یوم الله الهی بار دیگر مردم عزیز کشورمان، یک بار دیگر در ۱۲ فروردین ۱۳۵۸، یک یوم الله الهی دیگری را با لبیک به ندای رهبر کبیر انقلاب و با حضور آگاهانه و آرای بی‌نظیر ۹۸ درصدی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در تاریخ ایران اسلامی به ثبت رساندند.

تجلی جاودانه این آیت الهی(حکومت جمهوری اسلامی) در این دوران نوید بخش، حرکتی نوین و امیدبخش برای محرومان و مستضعفان جهان بود. حرکتی که بیان کننده شعارهای الهی استکبارستیزی، سلطه گریزی، عدالتخواهی، معنویت جویی و استقلال‌طلبی را در روح و روان جوامع آزادیخواه و حق طلب جاری نمود و و این حقیقت را عیان نمود که وعده الهی در غلبه جبهه حق بر باطل، جریان جاودانه یافته است و به طوری که روز به روز شاهد عمق بخشی به حیات طیبه هستی که در نهاد جریان انقلاب اسلامی جبهه مقاومت اسلامی خود را متجلی می‌نماید که این امر با رهبری‌های روشنگرانه  مقام معظم رهبری (مدظله العالی) هم چون گذشته به پیش می‌رود و نوید دهنده آینده درخشان برای ملت ایران و دولت‌های مستضعف می‌باشد.

با روی کار آمدن دولت انقلابی در سال گذشته و بر خلاف القائات عوام فریبانه بدخواهان، این دولت مردمی، مستضعف پرور، با اتکا به«سند تحول دولت مردمی» به پاس داشت دستاوردهای ملت شریف ایران خواهد رفت و جامعه‌ای پر نشاط و امیدوار را به فضل الهی تحقق خواهد بخشید و امید است این خدمتگزار بتوانند با رفتار انقلابی و جهادی در پیشبرد اهداف والا این نظام مقدس گام‌های اساسی را بردارند.

برچسب ها :
مطالب مشابه

کمیته فرهنگی با استفاده از توان گروه‌های مردمی در جهت تولید آثار فاخر هنری و فرهنگی در حوزه ایثار و شهادت اقدام نماید فرماندار شهرستان در جلسه کمیته فرهنگی ستاد کنگره سرداران و شهدای شهرستان با اشاره به ضرورت تدوین کتاب جامع ویژه شهدای شهرستان بر ضرورت استفاده از توان گروه‌های مردمی و معتمدین در […]

۱۲ آذر ۱۴۰۲

برگزاری کلاس آموزشی سواد رسانه برای مسولین روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی شهرستان تیران و کرون

۹ آذر ۱۴۰۲

برگزاری جلسه شورای مسکن شهرستان با حضور مهندس عرب معاون برنامه ریزی

۹ آذر ۱۴۰۲

برگزاری جلسه پیگیری و حل مشکلات حوزه فاضلاب شهر تیران با حضور مهندس عرب معاون برنامه ریزی و امور عمرانی

۹ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 11 =