دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲
۰۳:۰۵:۰۵

دیدار با آقای دکتر جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کل کشور

فرماندار شهرستان در دیدار با آقای دکتر جمالی نژاد ضمن ارائه پتانسیلهای شهرستان در حوزه های شهری و روستایی ،  در خصوص تخصیص منابع جهت تجهیز دهیاریها و شهرداریها و همچنین اعطای تسهیلات جهت اجرای پروژه‌های گردشگری و سرمایه پذیر در حوزه شهری و روستایی درخواست های خود را مطرح نمودند. در ادامه آقای دکتر […]

فرماندار شهرستان در دیدار با آقای دکتر جمالی نژاد ضمن ارائه پتانسیلهای شهرستان در حوزه های شهری و روستایی ،  در خصوص تخصیص منابع جهت تجهیز دهیاریها و شهرداریها و همچنین اعطای تسهیلات جهت اجرای پروژه‌های گردشگری و سرمایه پذیر در حوزه شهری و روستایی درخواست های خود را مطرح نمودند.

در ادامه آقای دکتر جمالی نژاد با توجه به پتانسیل های ویژه شهرستان بر لزوم دقت بر استفاده از توانمندی های حوزه های شهری و روستایی و جذب سرمایه گذار در حوزه های توسعه شهری و روستایی با محوریت گردشگری , جذب توریست و افزایش توانمندی های اقتصاد صنعتی و اقتصاد کشاورزی تاکید نمودند.

در این جلسه آقایان مهندس حجتی شهردار محترم تیران , مهندس گودرزی شهردار محترم عسگران , مهندس شجاعی شهردار محترم رضوانشهر و مهندس اسدی عضو هیئت رئیسه شورای عالی استان‌ها نیز حضور داشتند .

برچسب ها :
مطالب مشابه

کمیته فرهنگی با استفاده از توان گروه‌های مردمی در جهت تولید آثار فاخر هنری و فرهنگی در حوزه ایثار و شهادت اقدام نماید فرماندار شهرستان در جلسه کمیته فرهنگی ستاد کنگره سرداران و شهدای شهرستان با اشاره به ضرورت تدوین کتاب جامع ویژه شهدای شهرستان بر ضرورت استفاده از توان گروه‌های مردمی و معتمدین در […]

۱۲ آذر ۱۴۰۲

برگزاری کلاس آموزشی سواد رسانه برای مسولین روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی شهرستان تیران و کرون

۹ آذر ۱۴۰۲

برگزاری جلسه شورای مسکن شهرستان با حضور مهندس عرب معاون برنامه ریزی

۹ آذر ۱۴۰۲

برگزاری جلسه پیگیری و حل مشکلات حوزه فاضلاب شهر تیران با حضور مهندس عرب معاون برنامه ریزی و امور عمرانی

۹ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 9 =