پنج شنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱
۰۴:۰۲:۲۷

پیام تبریک دکتر محمدی کیا به مناسبت آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی

روز دوازدهم بهمن ، دیباچه‌ی کتاب حاکمیت اسلام بر این کشور و حیات دوباره‌ی اسلام در سطح جهان محسوب می‌شود(مقام معظم رهبری) با شروع حاکمیت جمهوری اسلامی در ایران، آغاز عصر جدیدی در جهان مادی‌گرای شرق و غرب اعلام گردید. شعارهای بنیادی انقلاب هم چون آزادی، اخلاق، معنویت، عدالت، استقلال، عزت، عقلانیت، برادری بر مبنای […]

روز دوازدهم بهمن ، دیباچه‌ی کتاب حاکمیت اسلام بر این کشور و حیات دوباره‌ی اسلام در سطح جهان محسوب می‌شود(مقام معظم رهبری)
با شروع حاکمیت جمهوری اسلامی در ایران، آغاز عصر جدیدی در جهان مادی‌گرای شرق و غرب اعلام گردید. شعارهای بنیادی انقلاب هم چون آزادی، اخلاق، معنویت، عدالت، استقلال، عزت، عقلانیت، برادری بر مبنای فطرت انسانی است و از این رو، این شعارها حذف شدنی نیست و برای تمام نسل‌ها در کل تاریخ است. انقلاب اسلامی هیچ گاه از ارزش‌های خود دور نخواهد شد و همیشه به آنها پایبند خواهد بود. در طول چهل و سه سال گذشته پیشرفت‌ها و تحولات عظیم در کشور حاصل نگاه جهادی و اعتقاد به این شعار«ما می‌توانیم» بوده است و نیاز است در ادامه نیز هم چنان از این نگاه خاص برای گسترش و تحقق نگاه انقلابی استفاده گردد.
امروز در حالی به استقبال چهل و سومین بهار انقلاب می‌رویم که از ثمرات این شجره مبارک حفظ امنیت و تمامیت ارضی، توسعه علمی و عمرانی، حضور حماسی و مشارکت گسترده مردم در تمام صحنه‌های انقلاب و ارتقاء بینش سیاسی مردم و افزایش چشم‌گیر اخلاق و معنویت در جامعه خود را به صورت ثمرات این درخت تنومند نشان می‌دهد.
امروز با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری، و نگاه بلند و آینده نگرانه ایشان در بیانیه گام دوم انقلاب، چشم‌انداز آینده این نظام مقدس ترسیم گردیده است. توجه به علم و پژوهش، معنویت و اخلاق، اقتصاد، عدالت و مبارزه با فساد، استقلال و آزادی، عزت ملی و روابط خارجی و سبک زندگی اسلامی، کلیدواژه‌هایی است که پیشرفت و توسعه مادی و معنوی را به همراه می‌آورد.
اینک به حضور دولت انقلابی و مومن و شعارهای مبتنی بر بیانیه گام دو انقلاب، که مبتنی است بر مردم‌داری، عدالت‌محوری و فسادستیزی، که همراه گردیده است با نگاه جهادی و انقلابی در راستای پیشرفت، عدالت، کارآمدی و خدمت به مردم به صورت پرتلاش و متداوم، امید به آینده روشن‌تر و پیشرفت و توسعه مادی و معنوی را بیش از هر زمانی برای ملت مقاوم ایران متجلی می‌سازد. عدم انفعال خادمان ملت در خدمت‌رسانی به مردم ایثارگر و حضور گسترده مردم در صحنه‌های مختلف این نوید را می‌دهد که تمدن نوین اسلامی، به عنوان یک نگاه مترقی به حیات انسان به زودی محقق گردد. با درود به روان پاک امام امت(ره) و شهیدان انقلاب اسلامی، شروع دهه پیروزی حق بر باطل را به عموم مردم تبریک می‌گوییم و امیدوارم خداوند در خدمت به این ملت ما را موفق بدارد.
علی محمدی کیا سرپرست فرمانداری شهرستان تیران و کرون

برچسب ها :
مطالب مشابه

دیدار رئیس بنیاد شهید و نماینده امور بانوان فرمانداری با خانواده معزز شهید عملیات محرم

۱۸ مرداد ۱۴۰۱

فرقی نمی کند در کجای قرن چندم ایستاده باشم ! مهم این است که من همچنان رعیتم و تو اربابی یا حسین تاسوعا و عاشورای حسینی تسلیت باد

۱۵ مرداد ۱۴۰۱
۱۲ مرداد ۱۴۰۱

جلسه تعیین حریم خط لوله گاز ۵۶اینچ گاز با حضور بخشدار کرون.اعضای شورای اسلامی روستا ،دهیار،مسئول فنی دهیاری.نماینده بنیاد مسکن شهرستان در دفتر مدیر عامل منطقه ۲ عملیات خطوط لوله گاز کشور

۱۲ مرداد ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.




Enter Captcha Here :