یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱
۱۸:۰۰:۳۰

افتتاح مجتمع تولید و توزیع بوقلمون اسپادانا با حضور استاندار اصفهان

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان ، دکتر سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان با گرامیداشت ایام الله دهه فجر و تبریک به بار نشستن تلاشهای مبارزان و مجاهدان برای برافراشتن پرچم اسلام در طول تاریخ بر شمرد. استاندار اصفهان با اشاره به مشقت های فراوان در راه بله بهره […]

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان ، دکتر سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان با گرامیداشت ایام الله دهه فجر و تبریک به بار نشستن تلاشهای مبارزان و مجاهدان برای برافراشتن پرچم اسلام در طول تاریخ بر شمرد.
استاندار اصفهان با اشاره به مشقت های فراوان در راه بله بهره برداری رسیدن چنین مراکزی متذکر شد: امیدواریم با مدیریت و برنامه ریزی دقیق و هدفمند این مجتمع پرورش بوقلمون بتواند خدمات خوب فعالین این صنعت را در سراسر استان گسترده کند و شاهد توسعه و پیشرفت و اشتغال‌زایی بیش از حد جوانان در این منطقه باشیم.
وی اهمیت وجود چنین مراکز و مجتمع هایی در روستاها و مزایای آن برای اهالی روستا را یادآوری کرد و گفت: با ساخت و بهره برداری مجتمع های تولیدی و صنعتی بسیاری از مشکلات خانواده های روستایی برطرف شده و از گسترش آسیب‌های اجتماعیدر این مناطق بواسطه ایجاد اشتغال جوانان نیز جلوگیری می شود.
وی ضمن تقدیر و به خدمتگزاران این عرصه افزود: برای رسیدن به ن نقطه افتتاح و شکوفایی این مجتمع سالهای سال تلاشهای فراوانی شده و افراد دلسوز و متعهد با سرمایه‌گذاری در بخش تولید زمینه اشتغال جوانان و رونق تولید را فراهم کرده اند و این تفکر و اندیشه جای قدردانی و سپاسگزاری دارد.
وی شهرستان های نجف آباد و تیران را همیشه در قله های مبارزه و تلاش های اقتصادی دانست و اظهار داشت: با توجه به اینکه در حوزه امنیت غذایی باید برنامه بلند مدت داشته باشیم و گام برداشتن برای راه اندازی چنین مزرعه پرورش بوقلمون از جمله برنامه های بلند مدت و ارزشمند است.
دکتر مرتضوی ادامه داد: مسیولین باید از این تلاشهای مخلصانه و متعهدانه کمک و حمایت ویژه داشته باشند و این وظیفه مسیولین را سنگین تر و مضاعف می کند.

برچسب ها :
مطالب مشابه
۲ مهر ۱۴۰۱
۲ مهر ۱۴۰۱

ایجاد ارتباط بین صنعت و دانشگاه با توجه به ظرفیت شهرک صنعتی سنگ رضوانشهر ضروری است فرماندار در بازدید از واحد سنگبری واقع در شهرک صنعتی که با استفاده از تکنولوژی جدید نسبت به فراوری سنگ های تزیینی و صادرات به کشورهای اروپایی اقدام می‌شود ضمن تحسین تلاش صنعتگران حوزه سنگ در جهت به‌روزرسانی تکنولوژی […]

۱۷ شهریور ۱۴۰۱

شهرداری ها و راه و شهرسازی موظف به تعیین تکلیف خدمات زیربنایی و روبنایی اراضی در زمان واگذاری هستند فرماندار در جلسه ویژه تعیین تکلیف اجرای خدمات زیربنایی و روبنایی منطقه کارگاهی تیران با اشاره به عدم شفافیت در خصوص تعیین میزان سهم متقاضیان در زمان واگذاری اراضی ضمن تعیین زمان برای دستگاه‌های خدمات‌رسان جهت […]

۱۷ شهریور ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :