پنج شنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱
۰۴:۲۹:۰۹

استاندار اصفهان: بیوت شهدا چراغ های فروزان و بی بدیل توفیق برای کسب معرفت الهی هستند

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، با حضور دکتر مرتضوی، استاندار اصفهان و معاونین استاندار آیین تجلیل از مادران شهدا شهرستان تیران و کرون در جوار حرم مطهر امامزاده احمد بن علی ابن ابیطالب (ع) تیران برگزار گردید. دکتر مرتضوی، در این مراسم ضمن تقدیر از میهمان‌نوازی مردم شریف و […]

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، با حضور دکتر مرتضوی، استاندار اصفهان و معاونین استاندار آیین تجلیل از مادران شهدا شهرستان تیران و کرون در جوار حرم مطهر امامزاده احمد بن علی ابن ابیطالب (ع) تیران برگزار گردید.
دکتر مرتضوی، در این مراسم ضمن تقدیر از میهمان‌نوازی مردم شریف و فهیم تیران بالاخص بیوت معزز و معظم شهدا، خدمت به خانواده شهدا را مایه برکت و وسعت رزق برشمرده و تصریح نمودن همه مسئولان باید نسبت به صیانت از خون شهدا و ایثارگری جانبازان خود را مکلف به صیانت و حراست از آرمان های این عزیزان و گام برداشتن در مسیر متعالی بندگی و دستگیری از نیازمندان مکلف بدانند.
نماینده عالی دولت در استان، بیان داشت: امیدوارم در مسیر ادای دین به خانواده های شهدا بتوانیم موثر واقع شویم. به راستی معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) چه زیبا و رسا فرمودند: «خانواده شهدا چشم و چراغ ملت هستند». بی گمان بیوت شهدا چراغ های فروزان و بی بدیل توفیق برای کسب معرفت الهی هستند.
وی ادامه داد: بی تردید توجه همگانی به آرمان های منیع و متعالی شهدا موضوعی بسیار حائز اهمیت و برای زندگی امروزی ما بسیار ضروری است و من از مسئولان استانی و شهرستانی می خواهم هرچه در توان دارند در راستای تکریم خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران بکار گیرند و یقین بدانند آنچه از این رویکرد برای خود پس انداز می نمایند در آخرت راهگشای امور اخروی ایشان است.
در پایان این مراسم به رسم ادب و قدردانی توسط دکتر مرتضوی استاندار و جان‌نثاری، خضری، نقش، زینلیان – معاونین استاندار- و هیات همراه از تنی چند از مادران شهدا با اهدا لوح سپاس تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

دیدار رئیس بنیاد شهید و نماینده امور بانوان فرمانداری با خانواده معزز شهید عملیات محرم

۱۸ مرداد ۱۴۰۱

فرقی نمی کند در کجای قرن چندم ایستاده باشم ! مهم این است که من همچنان رعیتم و تو اربابی یا حسین تاسوعا و عاشورای حسینی تسلیت باد

۱۵ مرداد ۱۴۰۱
۱۲ مرداد ۱۴۰۱

جلسه تعیین حریم خط لوله گاز ۵۶اینچ گاز با حضور بخشدار کرون.اعضای شورای اسلامی روستا ،دهیار،مسئول فنی دهیاری.نماینده بنیاد مسکن شهرستان در دفتر مدیر عامل منطقه ۲ عملیات خطوط لوله گاز کشور

۱۲ مرداد ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :