دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲
۰۴:۳۸:۴۰

گرامی داشت هفته شورا‌های آموزش و پرورش

بِسم الله الرَّحمنِ الرَّحیم وَالَّذِینَ اسْتَجَابُوا لِرَبِّهِمْ وَأَقَامُوا الصَّلَاهَ وَأَمْرُهُمْ شُورَى بَیْنَهُمْ وَمِمَّا رَزَقْنَاهُمْ یُنْفِقُونَ(سوره شورا-آیه۳۸) در حقیقت معلّمین، افسران سپاه پیشرفت کشورند؛ چون آموزش و پرورش وسیله‌ی پیشرفت کشور است. معلّمین عزیز ما در حقیقت -به معنای واقعی کلمه، نه به عنوان تعارف- افسران سپاه پیشرفت این کشور هستند(مقام معظم رهبری). نگاه به پیشرفت […]

بِسم الله الرَّحمنِ الرَّحیم

وَالَّذِینَ اسْتَجَابُوا لِرَبِّهِمْ وَأَقَامُوا الصَّلَاهَ وَأَمْرُهُمْ شُورَى بَیْنَهُمْ وَمِمَّا رَزَقْنَاهُمْ یُنْفِقُونَ(سوره شورا-آیه۳۸)
در حقیقت معلّمین، افسران سپاه پیشرفت کشورند؛ چون آموزش و پرورش وسیله‌ی پیشرفت کشور است. معلّمین عزیز ما در حقیقت -به معنای واقعی کلمه، نه به عنوان تعارف- افسران سپاه پیشرفت این کشور هستند(مقام معظم رهبری).
نگاه به پیشرفت و تمدن‌سازی در نزد ملت‌ها همیشه از نظام آموزشی آنان سرچشمه‌ می‌گیرد و نظام اموزشی موتور محرکه این قطار در حال حرکت است. از نظامی که مقام معظم رهبری بیانیه گام دوم انقلاب را در جهت ارائه مسیر پیشرفت و تمدن سازی ارائه و تبیین نموده‌اند، مسئولیت مجریان برای اجرای هر چه بهتر و سریع‌تر آن سنگین‌تر است. در این بیانیه سه نکته کلیدی در جهت رسیدن به اهداف بیانیه گام دوم انقلاب، به صورت خاص، اشاره شده است: «تربیت و مسئولیت پذیری جوانان کشور»، «جایگاه علم و پژوهش» و «خودسازی، جامعه‌سازی و تمدن‌سازی». این نکات کلیدی در نظام آموزشی و به دست افسران خدوم آن به انجام برسد. امید است با توجه به سند تحول آموزش و پرورش و نصب العین قرار دادن آن بتوانیم گامی بنیادی در ایجاد تمدن اسلامی برداریم.
با گرامی داشت، هفته شورا‌های آموزش و پرورش، در این جا از معلمین و مدیران و مسئولین سازمان آموزش و پرورش شهرستان تیران و کرون و به ویژه برادر گرامی جناب آقای عباس سلطانی مدیر محترم آموزش و پرورش، جهت کسب عنوان برتر کشوری تقدیر و تشکر می‌کنم و امیداورم در ادامه راه مسئولیت خود نیز پرتوان و پرتلاش به جریان فرهنگی کشور خدمت نماید.
دکتر علی محمدی کیا سرپرست فرمانداری شهرستان تیران و کرون

برچسب ها :
مطالب مشابه

کمیته فرهنگی با استفاده از توان گروه‌های مردمی در جهت تولید آثار فاخر هنری و فرهنگی در حوزه ایثار و شهادت اقدام نماید فرماندار شهرستان در جلسه کمیته فرهنگی ستاد کنگره سرداران و شهدای شهرستان با اشاره به ضرورت تدوین کتاب جامع ویژه شهدای شهرستان بر ضرورت استفاده از توان گروه‌های مردمی و معتمدین در […]

۱۲ آذر ۱۴۰۲

برگزاری کلاس آموزشی سواد رسانه برای مسولین روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی شهرستان تیران و کرون

۹ آذر ۱۴۰۲

برگزاری جلسه شورای مسکن شهرستان با حضور مهندس عرب معاون برنامه ریزی

۹ آذر ۱۴۰۲

برگزاری جلسه پیگیری و حل مشکلات حوزه فاضلاب شهر تیران با حضور مهندس عرب معاون برنامه ریزی و امور عمرانی

۹ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =