دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲
۰۲:۴۴:۱۲

جلسه کمیته امور بانوان شهرستان تیران و کرون با حضور فرماندار شهرستان، بانوان عضو شورا، بانوان کارکنان ادارات و بانوان فعال در محل فرمانداری برگزار شد.

🔹فرماندار در این جلسه ضمن تقدیر از فعالیت بانوان شهرستان، اظهار کرد: 🔹دولت سیزدهم خواهان حضور بانوان در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است و این امر با اراده و همت بانوان توانمند فراهم خواهد شد. 🔹علی محمدی کیا با اشاره به برنامه های اجرا شده برای بانوان شهرستان، تصریح کرد: 🔹رشد […]

🔹فرماندار در این جلسه ضمن تقدیر از فعالیت بانوان شهرستان، اظهار کرد:

🔹دولت سیزدهم خواهان حضور بانوان در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است و این امر با اراده و همت بانوان توانمند فراهم خواهد شد.

🔹علی محمدی کیا با اشاره به برنامه های اجرا شده برای بانوان شهرستان، تصریح کرد:

🔹رشد و تعالی بانوان در سه محور تخصصی اقتصاد کشاورزی، اقتصاد گردشگری و اقتصاد صنعتی برنامه ریزی شود تا همه اقشار بانوان در برنامه ها سهیم باشند.

🔹وی اطلاع رسانی قوی را امری مهم در اجرای برنامه ها دانست و ادامه داد:

🔹برنامه های دولت برای توانمند سازی بنیه اقتصادی جامعه تبیین شده است و در بخش بانوان باید به صورت تخصصی در این زمینه کار کرد.

🔹 خانم دادخواه دبیر کمیته امور بانوان فرمانداری ضمن تقدیر از فعالیت های اختصاصی ویژه بانوان شهرستان، بر برگزاری با شکوه و همدلی در برنامه ها تاکید کرد و گفت:

🔹 اجرای برنامه های مناسبی پیش رو با مشارکت و همکاری بانوان قطعا نتیجه و کیفیت بسیار بالاتری را رقم خواهد زد.

🔹 وی ادامه داد: بانوان مسوول از اطلاع رسانی برنامه ها به صورت گسترده غافل نشوند تا با استقبال بهتر و بیشتر، توانمندی و دستاوردهای بانوان به نمایش گذاشته شود‌.

🔹در ادامه بحث و تبادل نظر برای برگزاری هر که بهتر برنامه های ویژه بانوان به ویژه در ایام ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها و دهه فجر انجام شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

کمیته فرهنگی با استفاده از توان گروه‌های مردمی در جهت تولید آثار فاخر هنری و فرهنگی در حوزه ایثار و شهادت اقدام نماید فرماندار شهرستان در جلسه کمیته فرهنگی ستاد کنگره سرداران و شهدای شهرستان با اشاره به ضرورت تدوین کتاب جامع ویژه شهدای شهرستان بر ضرورت استفاده از توان گروه‌های مردمی و معتمدین در […]

۱۲ آذر ۱۴۰۲

برگزاری کلاس آموزشی سواد رسانه برای مسولین روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی شهرستان تیران و کرون

۹ آذر ۱۴۰۲

برگزاری جلسه شورای مسکن شهرستان با حضور مهندس عرب معاون برنامه ریزی

۹ آذر ۱۴۰۲

برگزاری جلسه پیگیری و حل مشکلات حوزه فاضلاب شهر تیران با حضور مهندس عرب معاون برنامه ریزی و امور عمرانی

۹ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =