جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
۱۱:۴۲:۱۷

جلسه کمیته امور بانوان شهرستان تیران و کرون با حضور فرماندار شهرستان، بانوان عضو شورا، بانوان کارکنان ادارات و بانوان فعال در محل فرمانداری برگزار شد.

🔹فرماندار در این جلسه ضمن تقدیر از فعالیت بانوان شهرستان، اظهار کرد:

🔹دولت سیزدهم خواهان حضور بانوان در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است و این امر با اراده و همت بانوان توانمند فراهم خواهد شد.

🔹علی محمدی کیا با اشاره به برنامه های اجرا شده برای بانوان شهرستان، تصریح کرد:

🔹رشد و تعالی بانوان در سه محور تخصصی اقتصاد کشاورزی، اقتصاد گردشگری و اقتصاد صنعتی برنامه ریزی شود تا همه اقشار بانوان در برنامه ها سهیم باشند.

🔹وی اطلاع رسانی قوی را امری مهم در اجرای برنامه ها دانست و ادامه داد:

🔹برنامه های دولت برای توانمند سازی بنیه اقتصادی جامعه تبیین شده است و در بخش بانوان باید به صورت تخصصی در این زمینه کار کرد.

🔹 خانم دادخواه دبیر کمیته امور بانوان فرمانداری ضمن تقدیر از فعالیت های اختصاصی ویژه بانوان شهرستان، بر برگزاری با شکوه و همدلی در برنامه ها تاکید کرد و گفت:

🔹 اجرای برنامه های مناسبی پیش رو با مشارکت و همکاری بانوان قطعا نتیجه و کیفیت بسیار بالاتری را رقم خواهد زد.

🔹 وی ادامه داد: بانوان مسوول از اطلاع رسانی برنامه ها به صورت گسترده غافل نشوند تا با استقبال بهتر و بیشتر، توانمندی و دستاوردهای بانوان به نمایش گذاشته شود‌.

🔹در ادامه بحث و تبادل نظر برای برگزاری هر که بهتر برنامه های ویژه بانوان به ویژه در ایام ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها و دهه فجر انجام شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

حضور فرماندار شهرستان تیران و کرون در مرکز پاسخگویی به سوالات مردمی از طریق تلفن ۱۱۱ (سامد)

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

آیین کلنگ زنی هنرستان پسرانه جهانی شهر عسگران با حضور معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری و تعدادی از روسای ادارات

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

با حضور فرماندار محترم شهرستان ،معاونت محترم سیاسی ،اجتماعی فرماندار.جلسه توجیهی اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها در بخش کرون در جمع روحانیون.اعضای شوراهای اسلامی روستاهای بخش کرون.فرماندهان پایگاه های بسیج.دهیاران برگزار شد.

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

شوراها و دهیاری ها موظف به هماهنگی لازم در جهت تسریع در صدور اسناد زمین های زراعی هستند در جلسه‌ای که با حضور معاون مدیرکل ثبت اسناد استان در خصوص اجرای طرح صدور اسناد زمین های زراعی برگزار گردید فرماندار شهرستان با تاکید بر لزوم تسریع در صدور اسناد زمین های زراعی بر ضرورت تعامل […]

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :