پنج شنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱
۲۲:۱۱:۴۲

جلسه کمیته امور بانوان شهرستان تیران و کرون با حضور فرماندار شهرستان، بانوان عضو شورا، بانوان کارکنان ادارات و بانوان فعال در محل فرمانداری برگزار شد.

🔹فرماندار در این جلسه ضمن تقدیر از فعالیت بانوان شهرستان، اظهار کرد: 🔹دولت سیزدهم خواهان حضور بانوان در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است و این امر با اراده و همت بانوان توانمند فراهم خواهد شد. 🔹علی محمدی کیا با اشاره به برنامه های اجرا شده برای بانوان شهرستان، تصریح کرد: 🔹رشد […]

🔹فرماندار در این جلسه ضمن تقدیر از فعالیت بانوان شهرستان، اظهار کرد:

🔹دولت سیزدهم خواهان حضور بانوان در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است و این امر با اراده و همت بانوان توانمند فراهم خواهد شد.

🔹علی محمدی کیا با اشاره به برنامه های اجرا شده برای بانوان شهرستان، تصریح کرد:

🔹رشد و تعالی بانوان در سه محور تخصصی اقتصاد کشاورزی، اقتصاد گردشگری و اقتصاد صنعتی برنامه ریزی شود تا همه اقشار بانوان در برنامه ها سهیم باشند.

🔹وی اطلاع رسانی قوی را امری مهم در اجرای برنامه ها دانست و ادامه داد:

🔹برنامه های دولت برای توانمند سازی بنیه اقتصادی جامعه تبیین شده است و در بخش بانوان باید به صورت تخصصی در این زمینه کار کرد.

🔹 خانم دادخواه دبیر کمیته امور بانوان فرمانداری ضمن تقدیر از فعالیت های اختصاصی ویژه بانوان شهرستان، بر برگزاری با شکوه و همدلی در برنامه ها تاکید کرد و گفت:

🔹 اجرای برنامه های مناسبی پیش رو با مشارکت و همکاری بانوان قطعا نتیجه و کیفیت بسیار بالاتری را رقم خواهد زد.

🔹 وی ادامه داد: بانوان مسوول از اطلاع رسانی برنامه ها به صورت گسترده غافل نشوند تا با استقبال بهتر و بیشتر، توانمندی و دستاوردهای بانوان به نمایش گذاشته شود‌.

🔹در ادامه بحث و تبادل نظر برای برگزاری هر که بهتر برنامه های ویژه بانوان به ویژه در ایام ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها و دهه فجر انجام شد.

برچسب ها :
مطالب مشابه

انجام فریضه جهاد تبیین در ایام فاطمی توسط هیئت های مذهبی باعث ایجاد روشنگری در جامعه خواهد شد فرماندار در نشست هم اندیشی هیئت های مذهبی شهرستان که با حضور امام جمعه شهرستان و هیئت امنای هیئت های مذهبی برگزار گردید بر ضرورت انجام فریضه جهاد تبیین در ایام فاطمی و ایجاد روشنگری در جامعه […]

۱۷ آذر ۱۴۰۱

روز دانشجو نماد استبداد ستیزی و استقلال خواهی علیه آمریکا و نظام سلطه است فرماندار در مراسم تجلیل از دانشجویان که به مناسبت روز دانشجو در محل دانشگاه آزاد واحد تیران برگزار گردید ضمن تبریک این روز به دانشجویان با اشاره به دشمنی نظام سلطه به ویژه آمریکا با ملت های مستقل و مردم ایران […]

۱۷ آذر ۱۴۰۱

دوباره فاطمیه از راه رسیده و دل‌ها رخت عزا بر تن کرده‌اند. شیعیان درد می‌کشند و دم برنمی‌آورند. امید که این درد با ظهور منتقم درد‌های فاطمه زهرا (س) تسکین یابد. شهادت حضرت فاطمه (س) تسلیت باد

۱۶ آذر ۱۴۰۱
۱۶ آذر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :