دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲
۰۳:۳۵:۱۵

سفر استاندار

دکتر مرتضوی استاندار اصفهان و هیات همراه در بدو ورود به شهرستان تیران و کرون در ابتدای ساعات اولیه روز با حضور در گلستان شهدای شهر تیران، ضمن عطر افشانی و گلباران مزار شهدا و قرائت فاتحه، بر ضرورت تقدیر و تجلیل از مقام شامخ شهدا و ایثارگران و بیوت معزز و معظم ایشان تصریح کرد.
وی، در این مراسم مجاهدت های شهدا و همرزمان جانباز و ایثارگر ایشان را تعیین کننده راه موفقیت اخلاف برشمرد و خاطر نشان ساخت، خون پاک شهدا مسیر تعالی و پیشرفت را فروزان و مشعشع ساخته و می سازد.
ایشان گفت: وظیفه همگانی و به ویژه مسئولان محترم این است که با تمام وجود سعی شود در مسیر شهدا حرکت نموده و لحظه ای از خدمتگزاری جهادی به آحاد مردم شریف و غیور ایران عزیز غافل نشویم.
نماینده عالی قوه مجریه در استان، با تبیین آمار ۲۹۶ شهید شهرستان از جمله ۳ شهید مدافع حرم، شهیدان شهرستان تیران و کرون را نمادی از بصیرت، ولایتمداری، تعهد، تدین و مجاهدت خواند و تصریح نمود، امروز بیشتر از هرزمان دیگری باید جامعه به ویژه نسل جوان و نوجوان با فرهنگ فاخر و سرمدی ایثار، جهاد و شهادت آشنایی ژرف و جامع یابند و جامعه را در مسیر متعالیش در نیل به حصول اهداف متعالی و رفیع نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تضمین و بیمه نمایند.

با حضور دکتر مرتضوی استاندار اصفهان ،نقش معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان، خضری معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری اصفهان، زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان ، فرماندار و پرسنل سختکوش فرمانداری شهرستان تیران و کرون، مدیران کل ستادی استانداری و مسئولان استانی میز خدمت و پاسخگویی چهره به چهره به متقاضیان در فرمانداری شهرستان برپا گردید.
در این برنامه استاندار و معاونین وی، ضمن پاسخگویی ژرف به مراجعان و اقناع درخواست کنندگان به هیات همراه درخصوص ثبت درخواست ها و گلایه های مردمی جهت پیگیری از طریق کارگروه ها، کمیسیون ها و ستاد های استانی در راستای رفع بنیادین مسائل و ممانعت از بازتکرار دشواری ها و دغدغه مندی های همگانی برای سایر شهرستان های تابعه استان اقدام نمودند.
عمده موضوعات مطرح شده فی‌مابین درخواست کنندگان و مسئولان حاضر در این جلسه در فرمانداری شهرستان تیران و کرون، شامل: مسکن شهری و روستایی، حفاظت از محیط زیست، بهداشت و درمان، کشاورزی و دامپروری، میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی، صنایع و بازرگانی، دستگاه های خدمت رسان (برق، آبفا، گاز، مخابرات)، بهزیستی و … است.